Facebook Oyun HileleriMillionaire City hileleri

Millionaire City Nakit Para Hilesi


Millionaire City Hilesi , Millionaire City Hileleri , Millionaire City  Hile , Millionaire City  Hile 2016 , Millionaire City  Cash Hilesi , Millionaire City  Cash Hileleri , Millionaire City  Nakit Para Hilesi , Millionaire City Nakit Para Hileleri , Millionaire City  Nakit Para Hileleri 2016 Ve Daha Fazlası İçin Hilenin Tek Adresi Trgala’dan Ayrılmayın .

Millionaire City Gold Ve Cash Hilesi Android Sizlerle İlk Defa Sitemizde .

Millionaire City adlı Facebook oyunu ile kendi istekleriniz doğrultusunda bir şehir inşa edebilir ve bu şehri her geçen gün biraz daha geliştirebilirsiniz. Yaptığınız evlere yerleştireceğiniz kiracılar ve bu kiracılardan toplayacağınız kiralar ile para kazanabilirsiniz.

Kiracılardan gelen bu gelirler ile yeni evler, oteller, sinemalar ve daha bir çok bina inşaa ederek kazancınıza kazanç katabilirsiniz. Arkadaşlarınızınla etkileşim halinde olarak, arkadaşlarınızın inşa etmekte olduğu binalara yardım edebilirsiniz. Bu oyunda çoğu kez gold ve en önemlisi cash ihtiyacınız olacaktır sizleri düşünerek harika bir hile inşa ettik sizler ile rakipsiz tek hile sitemiz olan Trgala’da Karşınızda . Haydi hilemize geçelim yeni hileler ve daha fazlası için her zaman sitemizde .


Not : Videodaki Gibi Tekrarlı Bir Şekilde Yapabilirseniz Zamandan Tasarruf Yaparak Daha Çok Nakit Kazanabilirsiniz .

Gerekli Program Cheat Engine İndirmek İçin Tıklayın .

Millionaire City Hile Anlatım Videosu


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(