Oyun Tanıtımları

Max Payne Oyun Tanıtımı


Max Payne Oyun Tanıtım Macerasına Hazır mısınız ? Hazırsanız Son Hızıyla Tanıtımlar Devam Ediyor . 

Bugün size Max Payne 3 oyununu tanıtacağım.Max Payne,ailesini, dostlarını, mesleğini kaybedip “kaybedecek hiçbir şeyi olmayan adam” sıfatını aldığından beri Max, intikamın yok olan hiçbir şeyi geri getirmediğini zor yoldan öğrenen bir ruh hali ile zihnen “acı” içerisinde kıvranmaktadır. Kaybettiklerini geri getirmek için elinden gelen hiçbir şey olmadığından mıdır yoksa kendi kendine acımasına engel olma çabasından mıdır bilinmez, aynı zamanda fiziksel acılara da maruz bırakmaktadır kendini. Geçmişi dışında her şeyi arkasında bırakıp New Jersey’den ayrılmış, kızının ve karısının bulunduğu bir resim, uyku hapları, alkol furyasında hayatının sona ermesini beklemektedir.


İlk saniyelerden itibaren Max Payne dünyasında yabancı gibi hissedeceksiniz. Kara film havasında mekânlar, koyu renkler, gözyaşı dolu intikam hikayesi artık yerini rengarenk gece kulüplerine, ışık oyunlarıyla dolu gökdelenlere ve daha farklı bir hikayeye bırakıyor.Oyunun mekanikleri serinin takipçilerini memnun edecek kadar tanıdık. Max artık bütün silahları aynı anda taşımıyor, her elinde birer tane pistol/uzi ya da iki elinde tek bir uzun namlulu taşıyabiliyor.
Seriye eklenen en büyük özellik, Max Payne ismine bir şey katmasa da, multiplayer (çok oyunculu) modları.

Max Payne, beş dakikalık kaçamaklar halinde oynayabileceğiniz, casual oyunculara hitap eden bir oyun değil. Konusu, karakterleri ve adı ile oyun piyasasının olgun ve zevk sahibi kesimine hitap eden klasik bir serininklasik sayılabilecek devam oyunu. Bu yüzden bu efsane seride zamanınızı iyi kullanın.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(