Marvel:Avengers Alliance HileleriOyun Tanıtımları

Marvel Avengers Alliance Tanıtımı


Avengers, Spider-Man, X-Men ve S.H.I.E.L.D.  gibi izleyerek büyüdüğümüz Marvel‘in çizgi roman ve kahramanlarını içereren Marvel Avengers Alliance oyunu, Mart 2012 den bu yana katlanarak büyüyen bir oynanma kapasitesine sahip  ; flash tabanlı, tarayıcıdan oynanabilen MMORPG oyunudur. Playdom firması tarafından yapılan bu harika oyun gelişen kullanıcı sayısı neticesinde facebook kullanmayan kullancılarada hitap etmek amacıyla  kendi web sayfası üzerinden de oynanabiliyor.

Marvel Avengers Alliance için kısaca iyi-kötü savaşı diyebiliriz.‘Sizler iyilerin olduğu ittifakta oyuna başlıyorsunuz ve tek amacınız kötü olan ittifakı ortadan kaldırmak.  İyi olan süper kahramanlarımızın grubu Avengers İttifakıdır ve siz burada sadece bir çaylak üyesi olarak oyuna başlıyoruz, Kötü olan İttifak ismi ise Villians İttifakı ve amaç Villians İttifakını yok etmek. Bölümler ilerledikce bir kaç kişiden oluşan sizin grubunuz sayısız kahramanlara ulaşacak ve onları alt edecek güce sahip olacaksınız. Unutmamanız gereken ise; siz gelişirken kötü karakter ittifakı yerinde saymıyor. Onlarda giderek güçlenip gelişiyor. Bu nedenle kahramanlarını en iyi özellikler ile kuşatmak zorundasın.

Marvel Avengers Alliance oyununa başlarken çaylak olarak başladığınızdan bahsetmiştik. Fakat sizlerin katılabileceği 5 farklı grup bulunmakta. İşte bu gruplar ve özellikleri ;

Blaster: Kritik vurma yeteneği ile düşük defansı güçlendirme yeteneklerine sahiptirler. Savunma değerleri düşük fakat vuruş güçleri oldukça yüksektir. Blasterlar için en iyi kahramanlar ; Iron Man, Human Torch, Storm, Dr. Strange, Phoenix, Scarlet Witch ve Ms. Marvel

Bruiser: Bu sınıfta otomatik saldırı isabet oranı ve savunmayı arttıran öfkeli modu aktif hale getirebilirsiniz. Bruiser için en iyi kahramanlar Hulk, Thor, Thing ve Colossus.

Infiltrator: Bu sınıfta güçlü kahramanlara karşı taktik oluşturma yeteneği, counter-attacks ve refleks değerleri yüksektir. Infiltrator için en iyi kahramanlar Spider-Man, Black Qidow. Gambit ve Night Crawler.

Scrapper: Bu sınıfı seçen kişiler güçlü saldırılara sahip olur ve casuslarla mücadele ederken ikinci bir saldırı hakkı kazanırlar. Scrapper için en iyi kahramanlar Wolverine, Daredevil, Luke Cage ve sif.

Tactician: Güçlü savunmaya sahip olan Tactician’lar Blaster sınıfları için anti sınıf durumundadır. Tactician için en iyi kahramanlar Captain America, Mr. Fantastic, Hawkeye, War Machine, Cyclops, Emma Frost ve Black Panther.

Dr. Doom, Loki ve dünyanın en güçlü kötü karakterlerinin başına bela olmak için takımını kur, kahramanlarını seç ve onları birbir alt et. Dünyayı kötülüklerden koru. İyiliğin hüküm sürmesini sağla.

Marvel Avengers Alliance oyununda başarılı olmanız için sizlere , Marvel Avengers Alliance enerji hilesiMarvel Avengers Alliance kazanma hilesiMarvel Avengers Alliance Asker HilesiMarvel Avengers Alliance tek atma hilesi, Marvel Avengers Alliance kahraman hilesi, Marvel Avengers Alliance altın hilesi gibi premium kullanıcı olmadan başarıya kavuşacağınız bir çok hile sunduk. Sunmaya da devam ediyoruz. Son hilelere göz atmak için aşağıdaki linke tıklayın:

Marvel Avengers Alliance Oyna


Marvel Avengers Alliance Hileleri için TIKLA

Marvel Avengers Alliance Görselleri

marvel_avengers_alliance2

marvel-avengers-alliance_

 

marvel-avengers-alliance___

marvel-avengers-alliance1

 

 

 

Marvel Avengers Alliance Tanıtım Videosu


1 thought on “Marvel Avengers Alliance Tanıtımı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(