Facebook Oyun HileleriMarvel avengers alliance tactics hile

Marvel avengers alliance tactics hile


Marvel avengers alliance tactics hilesi ile beraberiz.

Yeni çıkan üç boyutlu olması ile diğer oyunumuzdan ayrılan. savaşların sıralı sistem değilde daha çok stratejiye dayalı olduğu oynarken ciddi anlamda keyif aldıran bir oyun. Tabi ki yeni olması sebebiyle bazı hataları mevcut. Genel olarak eğer marvel hayranıysanız harika bir oyun diyebilirim. Peki ya hilesiz olur mu? Kesinlikle olmaz. Sizler için ilk hilemiz hız hilesi. Oyunda yavaş yavaş oynamak yerine dört katı hızla oynayacaksınız. Bunun avantajı sizleri bölümlerde daha hızlı ilerletmek. İleri ki dönemlerde daha fazla hile ile karşınızda olacağız. Şimdilik ilk hilemizin tadını çıkartalım.

Öncelikle Bilgisayarınızda kesinlikle bir cheat engine olsun. Daha sonra indirdiğiniz diğer programı winrar programı ile açın ve içerisindeki programı çalıştırın. Gerekli tarayıcıyı seçin ve videodaki adımları uygulayın. İyi oyunlar arkadaşlar.


Gerekli Program Cheat Engine : TIKLA

Hile Dosyası TIKLA


3 thoughts on “Marvel avengers alliance tactics hile”

  1. Arkadaşlar. Teşekkürler. Bu hile hoş ta gereksiz bence. Oyun daha yeni açıldı söylediğiniz gibi. Mutlaka açıkları vardır. İsterseniz kolaylıkla altın hilesi falan yaparsınız. Social Warsı hatırlayın. Kolay bir şekilde kastık. Bu oyun da yeni. Baksanız güzelce açıklar bulunur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(