Facebook Oyun HileleriMarvel:Avengers Alliance Hileleri

Marvel Avengers Alliance kazanma hilesi 2015


Uzun zaman sonra Marvel Avengers Alliance kazanma hilesi veriyoruz.

Güncellenme: 13 ekim 2015

Oyunumuzda en önemli şey ne diye sorsak sanırım hepiniz altın dersiniz. Fakat bilmediğiniz şey oyunda ücretli veya ücretsiz her kaynağı güçlenip rakipleri yenmek için kullanırız.En iyi kahramanları dahi bu uğurda almaya çalışırız. Peki ya bunlara gerek kalmasa da kolayca tüm rakipleri yensek nasıl olur? Sanırım harika olur. İşte sizler için hazırladığımız süper ötesi hile içeriğine bir bakalım.

– Rakip kendine vurur bu sayede size hasar olmaz.


– Kahramanlarınız tüm rakibe etki eder. Bu ne demektir? Örnek a kahramanınızın bir hasar kartı tek rakibe vuruyor olsun. Hile ile tüm rakibe işler. Bunu videoda veya hile yaparken kolayca görebilirsiniz. Haydi hileye geçelim.

Gerekli program

Marvel hile programı İNDİR

Marvel hile programı İNDİR (Alternatif link)


34 thoughts on “Marvel Avengers Alliance kazanma hilesi 2015”

 1. dostum merhabalar ben daha once knight of arthur oyunuyla ilgili yazmısım malum uzun sure once perı odası bugu fixlendı kara cadı kulesınınde fixlenmesi eli kulagında elit hazine kazıyoruz fakat cok fazla beden harcıyoruz ki bedenler olmadan lewel alamıyoruz o yuzden bıze beden veya bakır yanı altın hılesı bulabılırsen sevınırım malum elmas hilesinin bulunamayacagı bı gercek ama en azından bosuna elmasla altın yanı bakır almayalım sımdıden tesekkurler umarım bu hıle ıstegımı gerı cevırmezsınız tum trgala aılesı olarak

 2. Normal görevlerde skor hilesi yapan bir eleman var ve elindeki yazılımı 15 euro karşılığında satıyor. Görevi tek bitirmede 5 yıldız alıyor bilmem kaç milyon skorla. Şu skor açığıyla ilgilenir misiniz lütfen ?

 3. Şubat Ayından Beri Hiçbir HiLe YayınLanmadı Sanıyorum ki Artık Pekte Umursamıyorsunuz Bunca Kişi Size Yorum Yazdıgı HaLde HaLen Pvp Oko HiLesi Üzerinde Hiç Durmadınız Ayrıca Burda Yorum Yazan KişiLere Bir AçıkLama Getirmiyorsunuz SürekLi Takipte oLdugumuz HaLde Sanıyorum Artık Pekte Bu Oyun Üzerinde ÇaLışmıyor Ve HiLe Vermiyorsunuz Yaptıgınız HiLeLer SürekLi Aynı ŞeyLer Sadece Yeni HiLe oLarak YayınLıyorsunuz Bence Bu Kadr GüzeL Bir Siteniz VBArken Adınızı Batırmayın Derim BekLenen Ve BekLedigimiz HiLeLeri Artık YayınLayın Ve Bu Kadar Yoruma Ragmen Birde AçıkLama Yapınız SaygıLar TRGALA ….

 4. beyler bu hile virüslü avast almıyor virüs var bende format attım o yüzden windows gezgini hatası veriyor sonra

 5. marvel icin altin yada commano hilesi lütfen kazanma hillesi pvp olmuyor energi hilleside lazimmmm

 6. usta oko (pvp) sürekli dövüş onay hatası tarayıcınızı yeniden açın diyor lütfen bi bakarmısın teşeküğrler

 7. VeriLen HiLe Şuanda PVP’de Hata VErmiyor Fakat Kendi Kendine Defans HiLesi Mevcut oLdugundan Kendiniz Oynayamıyorsunuz Tek Sorun Bu Şuan HiLe Hatasız Bir ŞekiLde ÇaLışıyor İyi OyunLar TRGALA Daha Öncede SöyLemiştim PVP ÖzeL HiLe BekLiyoruz Bu HiLe Üzerinde ÇaLışmanız MuhtemeL BizLer İçin Çok İyi oLucaktır BaşarıLar …

 8. hile 2 – Düşmanlar kendilerine vuruyor
  hile 3 – Düşmanların tümüne vurma
  hile 4 – Düşmanlar kendilerine vuruyor
  hile 5 – Hızlı savaş
  hile 6 – PVP’de hem düşman hem kendi takımınız kendilerine vuruyorlar
  hile 7 – Düşmanlar kendilerine vuruyor (Hile 3 açık değilse hata veriyor, açılmıyor)
  hile 8 – Gözle görebilidiğim bir değişiklik yapmadı. (PVP’de hata vermiyor)

  Hileyi Firefox’ta denedim. Hile 8 dışında diğerlerinin birkaçını ya da birini kullanmaya çalıştığımda PVP’lerde sürekli hata alıyorum.

  Onun dışında oyunun diğer karşılaşmalarında hile oldukça düzgün çalışıyor. Elinize sağlık. Hile isimlerini ya da açıklamalarını güncelleyerek yeniden yüklerseniz tahminimce daha kullanışlı olacaktır.

 9. artık Marvel hilelerinizin hiç biri çalışmıyor..ancak yurtdısında oynayanlar hep hile ile oynuyor..zannediyorum bu konuda artık geri kaldınız

 10. tamam rakip kendine vuruyora ama benimkilerde kendine vuruyor nasıl olacakkaçıncı hileyi kapamalıyız acaba

 11. arkadaşlar marvel altın hilesi veya komuta puanı hilesi yaparmısınız çok iyi olur çünkü komuta puanı kazanmak zor oldu birde seviye hilesi yaparsanız çok sevinirim.

 12. marvel avenger aliance için verdiğiniz 2015 hilesi hata veriyor herşey iyigüzel giderken özellikle simülasyonda vede(pvp)oko da tam yendiğimde oyun hata veriyor oyun hatası tarayıcıyı yenileyin diyor açıyorumki herşey eskisi gibi oko enersizi simülasyon enerjisi gidiyor değişmeyen teşk şey o fakat şunuda sölim normal sezon içersinde bölümleri oynarken hata falan yok herşey süper size zahmet bu sölediğim sorunları çözüme kavuşturup daha iyi bir hile sürümü tasarlarsanız çok süper olacak benim şuan 3000 küsür arkadaş listem var hepsine bu siteyi paylaşmıştım paylaşıyorumda saygılar allah kolaylık versin lütfen geri dönüş sağlayınız

 13. marvel avenger aliance için verdiğiniz 2015 hilesi hata veriyor herşey iyigüzel giderken özellikle simülasyonda vede(pvp)oko da tam yendiğimde oyun hata veriyor oyun hatası tarayıcıyı yenileyin diyor açıyorumki herşey eskisi gibi oko enersizi simülasyon enerjisi gidiyor değişmeyen teşk şey o fakat şunuda sölim normal sezon içersinde bölümleri oynarken hata falan yok herşey süper size zahmet bu sölediğim sorunları çözüme kavuşturup daha iyi bir hile sürümü tasarlarsanız çok süper olacak benim şuan 3 küsür arkadaş listem var hepsine bu siteyi paylaşmıştım paylaşıyorumda saygılar allah kolaylık versin lütfen geri dönüş sağlayınız

 14. Oko Girince Oyunu Tekrar GünceLLeyin Hatası Veriyor Bunun Dışında HiLe Çok Düzgün ÇaLışıyor Oko Neden Hata Veriyor BiLen Varsa Yazsın Ayrıca TRGALA Oko ÖzeL HiLe Yapmanızı BekLiyoruz Oko ÖnemLi Bir BöLüm Ve Bu BöLüm İçin Hiçbir HiLe Yok HiLenin Oko’da ÇaLışmamasını AçıkLamanızı Rica EDiyorum Hergün SürekLi Siteyi Takip Ediyorum BaşarıLar TRGALA ….

 15. HELAL OLSUN TR GALA COK GÜZEL Bİ HİLE EMEĞİ GEÇEN HERKEZE TŞKLER ARKADAŞLAR KULLANAMAYAN VARSA EKLESİN BENİ FACEDEN ..

  1. oko girdimde hata veriyor her girdiimde mozila, chrom ve opera denedim hepsinde hata veriyor yardimci olabilirmisin?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(