Android Magic rush heroes hile

Magic Rush Heroes hile


Magic Rush Heroes hile ile karşınızdayız.

Magic Rush Heroes bilindiği gibi android oyunlar içerisinde en iyilerden birisi. Gerek oyun içi mekanizma gerekse de yoğun savaş programı ile önde. Peki neler yapabiliriz? İşte sizler için hazırladığımız hile. Bu hile ile herkes en iyi olma yolunda adım atacak.Hile içeriğinde neler var? Sefer gibi yerleri rakibiniz ne kadar güçlü olursa olsun rahatça geçebileceksiniz. Bu sayede exp olsun altın olsun özel nesneler olsun hizmetinizde olacak.

Sizlere gereken bilgisayarınızda bluestack ve exel yüklü olmasıdır. Bluestackı googleye yazarak indirebilirsiniz. Programı indirdikten sonra istenilen kısma öncelikle oyun hesabınızı girin. İster gmail ister facebook ister normal nerden oynuyorsanız. Daha sonra oyunu indirin ve videoyu yapın.


Cheat engine ayarı için TIKLA

Hile tablosu İNDİR


11 thoughts on “Magic Rush Heroes hile”

  1. trgala bize yârdim edermisin gerçektem oyunda hile var ve bunu yapabilecek birisi sensin denedım oldu birde oyunda adamlarda hile var elmas vs. lütfen bize yardım et

  2. Yaw biride biliyorsa paylaşsın Türk ler hile bulamadığı için ezik kalıyor bilen biri varsa 05522289837 parasıyla da olsa alacağım

  3. selamlar sanırım açık düzeltilmiş olmuyor :=) , sizden ricam can konusunda bi açık bulma şansınız varmı ? can sıkıntısı var :=) ( tablet parçaları için sefer yapmak lazım 😀 )

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(