Contract Wars HileleriFacebook Oyun Hileleri

Contract Wars – Locker Blue Hilesi


Contract Wars – Locker Blue Hilesi

lockerblue

Şavaş oyunları arasında güzel sayılabilecek bir oyun olan contract wars oyunu hem online hemde normal oynan bir oyun. İyi bir nişancıysan, göster kendini ve Contract Wars oyunu oyna.


Locker Blue sonsuz mermi hilesi ile hem istediğin kadar düşman öldür hem de sarjör değiştirmek için zaman kaybetme. Parmağını tetikten çekmene gerek yok. Sürekli ateş edebilirsin. Hilenin çalıştırılması için önceden bir savaşa girip birkaç el ateş etmen gerekiyor..

Download Link:
————————————————————————————————————


———————————————————————————————————–

video :

Locker Blue for Contract Wars – Infinite Bullet


12 thoughts on “Contract Wars – Locker Blue Hilesi”

 1. Rica etsem Wall hack , sekmeme hilesi yaparmısınız bunlar olursa daha güzel olur bir de snipde arka arkaya sıkamıoruz her sıkışta mermi atmak için beklıyoruz. snipdede sınırsız olsa arka arkaya beklemeden vursak.

  Teşekkürler
  -StRaYDeR-

 2. hadi bütün oyunlara anında güncelleme yağıyonuz anladım iyisiniz de neden bu oyunada gncel olmuyor hilesi insanları tınlamicaksanız bırakın bu oyunu tınlicaksanız memnun edin yav illa yalvarmak mı gerekir düşüncesiz

  1. Anında değil, elimizden geldiğince hızlı güncelleme yapmaya çalışıyoruz.
   Ayrıca şu an Contract Wars Locker Blue hilesi çalışıyor. Ne güncellemesi istiyorsunuz ?

 3. Bize bi aimbit veya wall hack hilesi gosterin olmadin butun ozellik hikelerini hala bekliyoruz diger oyundan yeterince cok hile cikardiniz adam gibi bitane bundada cikarin iste oynuyanlari memnun edin !

 4. Bize bi aimbit veya wall hack hilesi gosterin olmadin butun ozellik hikelerini hala bekliyoruz diger oyundan yeterince cok hile cikardiniz adam gibi bitane bundada cikarin iste oynuyanlari memnun edin !

 5. Hayatımda Gördüğüm En Berbat hile Sakın Yapmayın silahınızın vuruşununu öyle bi azaltıyorki adamın canı gitmiyor

 6. Bize mermi hilesi degilde Wall hack bulursaniz cok seviniriz malum yabancilarda devamli oluyor ve buda sikinti doguruyor oyun icerisinde bize wall hack olunca en azindan esitlenmis oluruz.

 7. contract wars super bi oyun fakat silah alma hilesi de istiyoruz hatta bunun icin baya bi bekledik…. uzman kadronuz bi el atsa su bi cozulse cok sevinicez tesekkurler saygilar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(