Oyun Tanıtımları

Light of Darkness Oyun Tanıtımı


Merhaba Trgala Takipçileri Yepyeni Oyun Tanıtım Konusu İle Sizlerleyiz .

2014 yılında kurulan 3Claw şirketinin geliştirdiği ve yayımladığı ilk oyun olan Light of Darkness, tarayıcı tabanlı bir MMORPG oyunudur.

Web tabanlı bir oyun ama gayet kaliteli ve zengin içeriğe sahip bir oyun.Bu oyunu oynayabilmek için çok ufak bir uygulamada kurmanız gerekiyor.Bu sadece uygulama üzerinden giriş yapabilmek için başka bir şey söz konusu değil.


3 farklı karakter sınıfı ve erkek veya kadın karakter seçimi bulunmaktadır.Mage,assassin,berserker adındaki sınıfların her biri farklı alanlarda uzmanlığını konuşturmaktadır.Her birinin kendine özel yetenek ve eşyası vardır.Seviye ilrledikçe yeteneklerin özelleştirilme şansı artar ve daha güçlü bir savaşcı oluruz.

Oyunda ayrıca binek ve pet sistemi yer almaktadır.Her sınıfın farklı bir bineği var ve yanımızdan ayrılmıyor.İstediğimiz yere hızlıca ulaştırıyor.Yüksek tecrübe puanı oranları sayesinde hızlıca seviye atlayabildiğiniz oyunda, otomatik yönlendirme sistemi sayesinde NPC aramak zorunda kalmadan verilen görevleri kolaylıkla tamamlayabiliyorsunuz.Savaş esnasında otomatik saldırma ve iksir tazeleme seçenekleri de mevcut.

Zindanları, upgrade sistemi, PvP alanları ve zengin eşya (silah, zırh, takı vs) seçeneğiyle client tabanlı oyunları aratmayan Light of Darkness, düşük sistemli bilgisayarlarda bile keyifli bir RPG deneyimi yaşamanızı sağlıyor.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(