Facebook Oyun HileleriLegend Online Hileleri

Legend Online Yeni Hile


Bu daha başlangıç! Kimsenin bilmediği hileleri insanlara hava atmakla kullananlara lafımız.

Bu ülkede bu oyuna bu dünya da bu oyuna hatta uzayda bile tek hile yapan bu sitedir. Şuan kullanılan hileler bile bizim verdiğimiz hilelerin uzantısıdır. Videoda çok güzel şekilde bilgiler verilmiştir. Artık destek zamanı.

Bizler size hava atmıyoruz bizler neyimiz varsa paylaşıyoruz. Sizleri ne oyuna nede kendini hileci sananlara yedirmeyeceğiz. Bu hile ilk değil sonda olmayacak. Kapalı kapılar ardındaki her şey sizlere verilecek. Kendi hilelerimiz de sunuculacak.


Gerekli Program Cheat Engine : TIKLA

Kodlar

2030101
208008

[youtube id=”9RAjDcOPhHY” width=”600″ height=”350″]


8 thoughts on “Legend Online Yeni Hile”

  1. Sa abi.Ben azeriyim.Abi sana küfr edenler önce aynada gidip kedilerine baksınlar.Abi bize hile vermeyen ve sana küfr eden çakalları banla abi.

    ☆ HELAL OLSUN SANA ABİ!☆

  2. çok teşekkür ederim tr gala bu hile içinhileyi yaptım fakat anahtar konusunu yanlış yaptığım için olmadı lütfen arkadaşlar emeğe saygı videolarınız dahada açıcı olursa mutlu oluruz saygılar

  3. kardeşim ellerıne saglık senın gıbı adam abi görmedım bak bunu yalaklık olarak anlama bende o kadar hıle aradım onca sıteye once ınsana sordum onu bılıyom bunu bılıyom ayak yaptılar hıc bırı vermıyo kendıne musluman sen elınden gelenı yapıon ellerıne saglık belkı cok ugraşıon ama yınede tşklerımı ıletmek ıstedım …tşk ederım ….

  4. çok kişi laf ediyorsa gider kendileri site açar sonrada paylaşımda bulunsunda görelim ozamn

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(