Facebook Oyun HileleriLegend Online HileleriUncategorized @tr

Legend Online yeni hile


Merhaba arkadaşlar legend online hilelerinde beraberiz.

Sıradaki olayımız hile kadar değerli bir bug. Oyunumuzda en önemli şeyler sanırım kutular. Bu kutulardan oyun parçaları, altınlar, elmaslar oyuna dair her türlü önemli nesne düşmekte. bu bug sayesinde normalden fazla kutu düşüreceksiniz. Biraz yorucu fakat güzel bir açık kesinlikle deneyiniz. Ban riski yoktur. Etkinlik bitene kadar yapabilirsiniz..

Şimdi sizlere vereceğimiz bug sayesinde etkinlikten istediğiniz  kadar kutu toplamak elinizde. Öncelikle videoyu dikkatli izleyiniz.


Program gerekmemektedir.

Dikkat: Oyunda hile yapmanız veya bug kullanmanız sorun oluşturmaz. Sadece dikkat etmeniz gereken şey göze batacak derecede elmas, altın ve seviye hilelerinden uzak durmanızdır.

Video sahibi Hakan teşekkür ederiz.


15 thoughts on “Legend Online yeni hile”

  1. şimdi burda sadece şanş yıldızını birden fazla kez kullanabiliyoz demi bu bizim ne işimize yarıyacakki zaten bi kere kullanmak yetiyo yani benmi yanlış anladım bilgisi olan yazabilirmi

  2. Bu bugları nasil buluyorlar deneme yanilma ile bulunacak bi bug degil bu bunu biz ogreneli 2 3 gun oldu oysaki bayadir varmis gm adminler biliolarmis onlar oyunun aciklarini bilip etrafindaki kisilere mi dagitiyorlar yoksa bu aciklari bulmanin belli basli bi yontemleri mi var genelde bu tur buglari kafa car tabiriyle onlar biliyor sonra isterlerse sagda solda dagitiyolar

    1. bir tek uyanık sensin değil mi biz bilmiyorduk senin gibi kalitesiz insanlar tek kendine kulanıyor

    2. arkadaşım heiniz yaptınız bu hileyi baktınız iyice yaygınlaşıyor . kapanması içinde böyle sağa sola dagıttınız . aferim size bencil insanlar. siz doydunuz şimdi kapansın diye uğraşın bakalım. trgala sizde iyi biliyorsunuzki legendin trgaladan çıkan bütün hileleri günü birlik fixleniyor . bunu buraya koyma amacınızı açıklayın bize !!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(