Facebook Oyun HileleriLegend Online Hileleri

Legend online kutsal ışık hilesi


Merhaba arkadaşlar bugün sizlere kutsal ışık süresi uzatmayı göstereceğiz.

Sevgili legend tureg tarafından çekilmiş bir hiledir.

Nedir kutsal ışık? 20 sanıye boyunca karanlığı çevrede dağıtan bir itemdir. Yapacağınız hile ile bu süreyi istediğiniz kadar uzatabilirsiniz.

Kullanacağınız hızlar; 0.2 , 0.02 veya 0.002 artık nekadar yavaş dayanabiliyor sanız o kadar yapabilirsiniz.

Hileyi oyunun programından yapabileceğiniz gibi facebook üzerinden de yapabilirsiniz.


Dikkat: Videoda program üzerinden (Oyunun programı) hile yapımı gösterilmiştir. Sizler facebook üzerindne giriş yapıyorsanız mozilla için flash player (2. sırada) kullanabilirsiniz. Diğer tarayıcılarda nasıl kullanacağınız için diğer hile videolarına göz atınız.

Gerekli Program Cheat Engine : TIKLA

Şimdi videoyu izleyin ve hilenizi kolayca yapın. Ban ihtimali yoktur. Rahatça çevrede karanlık süresi elde edebilirsiniz.

 


16 thoughts on “Legend online kutsal ışık hilesi”

  1. selam tr gala yaklaşık 3 aydır hile atmıyorsunuz legend online için yeni hilelerinizi bekliyorum saygılarımla…

  2. merhaba turkıye su anda ne kadar cok oyuna yoneldı ısede bunun %80 lık kısmı facebook un oyunları dır ama sadece facebook oyunları degıl de onlıne oyunların da hilesini cıkartmanızı da isterim örnek : legend of legends ; smite ; s4 ; son silah ; gibi onlıne olmayan oyunlarında trainer lerini yapıp yayınlaya bılırsınız. örnek : heroes VI nın traineri genelde yabancıların sıtelerınde var turk sıtelerınde yok ayrıyeten de hile kodları var ama ben yapamadım tranier isliyor bu tur hileleri yada tranier leri de yapıp yanlarsanız çok sevinirim. iyi gunler ıyı calısmalar dilerım

  3. admin sanalika gibi saçma oyunlara zaman ayıracağınıza şu oyunda bize yardım edin çin uşakları iyice paraya bağladılar

  4. ABİ NE BİÇİM SAÇMA SAPAN HİLELER BUNLAR ADANIM BIRI HP HİLESİ YAPMIŞ ALTIN ZAR HİLESİ YAPMIŞ TRGALA HALA ÇOCUKÇA ŞEYLER PAYLAŞIYOR…

  5. HOCAM LEGEND ONLİNE YENİ GÜZEL HİLELERİNİZ NE ZAMAN GELECEK HERGÜN BAKIYORUZ SES YOK GÜZEL KALİTELİ BİNEK KADER GİBİ HİLELER VERİN ESKİDEN KADER HİLESİ LABİRENT PARASI BOLCAYDI ARTIK BİTİRDİNİZ. SİZDEN GÜZEL ÇALIŞMALAR BEKLİYORUZ. İYİ ÇALIŞMALAR KOLAY GELSİN.

  6. Trgala ve bonusgala sitesi seneler önce hit yapan sitelerdi şimdi ise baya bi düşüş göstermekte. Bunun sebebi Türk insanının yoğun olarak ilgi gösterdiği daha doğrusu bağımlı olduğu online browser oyunlarına odaklanıp bug ve hile bulmak için eskisi gibi emek harcamaması olabilir. Site adminleri legend online ve lol gibi oyunlara daha fazla odaklanmanız bence sizin için de uzun vadede kazançlı olacaktır. Taktir sizin.

  7. roblox diye bir oyun var onun robux hack ini yapabilirmisiniz lütfen şimdiden teşekkürler 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(