Facebook Oyun HileleriLegend Online Hileleri

Legend Online Bağlı elmas, Exp ve Deneme kulesi giriş hileleri


Selam arkadaşlar dün çıkan ve bugün kapatılacağı söylenen deneme kulesi bugu aşağıda verilmiştir. Malum hile bulan arkadaşlar sır gibi sakladığından hilelere geç ulaşabiliyoruz. Hemen hilemize geçelim. Legend online hileleri devamı.

Teşekkürler  Alihan Macar.
Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere Legend Online oyununda işinize çok yarayacak bir hile vereceğim. Hile sayesinde günde 1 kere olan deneme kulesini 15/20 kez yapabileceksiniz ve bu sayede hem bağlı elmas hem de günde 8/15 arası fashion ruhu çıkarıp 200 sandık kasabileceksiniz.

Şimdi geçelim hileye;


Hilemiz için 4 kişi bulmanız lazım ve bu 4 kişiden sadece birinin hakkı olması lazım. Hakkı olan kişi rastgele bir ek sahne kuracak ve bekleyecek, diğer 3 kişi ise hazıra basacak ve hazıra bastığında uyarı gelecek ”bugünkü hakkınız bitmiştir kazanç elde edemeyeceksiniz” diye. Bu 3 kişi hiçbir şeye basmadan bekleyecek ve oda lideri yani hakkı olan kişi ek sahneyi deneme kulesi’ne çevirecek ve oyunu başlatacak. Bu sayede hem hakkı olan hem hakkı olmayan deneme kulesinde günde binleri bulan elmas kazanabilecekler.

Kolay gelsin arkadaşlar.

Video hile kapanmazsa gün içinde eklenecektir.


2 thoughts on “Legend Online Bağlı elmas, Exp ve Deneme kulesi giriş hileleri”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(