Android League Of Summoners HileleriAndroid Oyun Hileleri

League Of Summoners Sınırsız Mana Hilesi


League Of Summoners Tamamen ücretsiz Android Telefonlar üzerinden internet bağlantısı ile diğer oyuncularla oynanabilen bir online oyundur.Oyun League Of Legends’e aşırı fazla benzerliği ile dikkat çekiyor.  League of Legends’in mini versiyonu bilediyebiliriz.

League Of Summoners Oyunundaki amacımız mevcut herolarımızı geliştirerek vede yeni herolar açarak onları yükseltmek ve haritaları geçmek.Tabi tek amacımız haritaları geçmek değil ”Battle Area” ile günde 5kez farklı oyuncularla savaşarak oyundaki sıralamamızı yükseltebiliriz ve ekstra olarak ”Altın,Diamonds” kazanabiliriz. Bu arada oyunda sol alt  kısımda ”’…”’ işaretli bir yer var oraya tıklayıp diğer oyuncular ile konuşabilir Trgala Farkını Onlarada Söyleyebilirsiniz . Oyunda ayrıyeten kutu sistemi var  oyuna girdiğinizde görürsünüz zaten ”Treasure Chest” girdiğinizde 2 yer çıkar soldaki kutuyu açarsanız ”Summoner Treasure”blue item çıkar yani değeri düşük olan mesela karakterlere takılabilen haritalardan kolay çıkan itemler vb vb ayrıyeten 10dk’de 1 açabilirsiniz.Beklemek istemesseniz 10k altın verip direk açabilirsiniz.Ama sağ taraftaki ”Secret Treasure ” 2günde 1 açılır ama içersinden değerli itemler çıkabilir farklı farklı herolar değerli taşlar combination yapılan itemler vb.Ayrıyeten 288diamonds verip sağ taraftaki kutuyu 1daha açabilirsiniz. Oyun Bir çok Yönü İle Tanıtmış Olduk Fakat Altın Ve Diamond hilesi Veremesekte Bolca Elementlerden kazanabileceğiniz Sınırsız Mana Hilesini Sizlere Sunuyoruz . Android Cihazlarınızdan Ve Bilgisayar Üzerinden Programlar İle Oynayabileceğiniz Ve Cheat Engine İle Hileyi Rahatça Yapabileceksiniz .

Sınırsız Mana İçin Gerekli Olan Kod :

Aranacak Kod :   1083129856
Tekrar Arama  :  0
Değiştirelecek  :  1083129856


Cheat Engine İNDİR 

BlueStacksta Cheat Engine Ayarı

Hile Anlatım Videosu


7 thoughts on “League Of Summoners Sınırsız Mana Hilesi”

  1. Hmm
    This just fullxp skill only (find pysic memory gonna waste ur time)
    I hope u can share something with worthed like gold or cash

  2. HEROES CHARGE’de ki bütün kodlar league of summoners içinde geçerli HEROES CHARGE deki 1095003486 kodu ile değiştirirsek tek atıyor 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(