Facebook Oyun Hileleri

League of legends hilesi çıktı!


League of legends hilesi çıktı!

Sonunda buda oldu. Hiç kimse hile yapamaz denilen oyuna iki yolla yeni hileler eklendi. Şimdi bunları tanıyalım ve bu hilelerin oyundan yok olmasını dileyelim. Muhtemelen bugün veya yarın yeni güncelleme ile bu sorun ortadan kalkacak biz sadece yönlendirme  yapıyoruz bilin istedik.

1- Oto oynama botu

2- Mahvolmuş hiçliği

Şimdi hilelere detaylı bakalım. Öncelikle bu iki hileden birisi bot diğeri ise dün meydana gelen bir bug.

1- Oto oynama botu

Bilmeyen arkadaşlar vardır. BOLBot denilen kahrolası bot ile en kötü oyuncular bile sadece space tuşuna basarak ortalığı yıkıp geçiyorlar. Genelde katarina ve master yi ile bu durum devam ediyor. Sadece bunlarda değil tam 91 kahraman hileli olarak oynanabiliyor. Tabii ki bolbot paralı fakat ücretsiz sunulan 46 kahraman için durdurulamaz hal alıyor. Bununla ilgili konuyu bugün sizlere göstermeye çalışacağız. Bunun yanında botun sadece tüm yetenekleri bir anda kullanma dışında, otomatik item alma, otomatik D F kullanabilme gibi ayrı özelliklerid evar. Hatta canı az kalan bir katanın otomatik ward atıp zıpladığını bile görebilirsiniz.


2- Mahvolmuş hiçliği

İşte dün meydana gelen bir bug sonucu ortaya çok vahim bir durum çıktı. Mahvolmuş kılıci alan arkadaşlar aktifini çalıştırdıkları an 1 yerine yaklaşık 20 kere aynı anda bunu kullanıyorlar. Nasıl mı?

Kılıcın ilk parçasını birleştiriyorsunuz. Atak speed veren 2 parçası kalıyor. Sonra geri tuşuna basıp iade ediyoruz. Devamında tekrar alıp tekrar iade ediyoruz bunu 10 20 kere tekrarlıyosunuz. sonunda alıp birleştiriyorsunuz. Devamında hile başlıyor satıp ilk parçasını aldığınızda aktifi asla kapanmıyor. (Videolu anlatım koyulacaktır.)

bu iki sorun oyunun başını baya ağrıtacaktır. Ama üzülmeyin 2. konuda belittiğimiz açığın bugun kapanacağı ve yapan tüm oyuncuların süresiz ban yiyeceği tahmin ediliyor.

Buyurun forumdan birkaç yazı

riot

Bu paylaşımıda oyunda hile yoktur kimsede yapamaz diyenlere armağan ediyoruz. İyi hileler iyi oyunlar =)

 


11 thoughts on “League of legends hilesi çıktı!”

  1. Oyunun hilesi degil sadece script bunlar oyundaki buglardan yararlanıyorsun sadece 🙂 ama MAC banında tadına varmak lazım yaptıktan sonra ^^

  2. Şu siteyi şu gönderiden sonra takip etmeyi bırakıyorum 😀 botrk’yı alıp satsanda birşey değişmiyor , exploit inject edilerek hack yapılıyor 12-13 yaşındaki çocukları kandırıyorsunuz resmen 😀 Bilmediğiniz konularda bilgilendirme yapacağız yada şuanlık araştırıyoruz diyin bari 30-40 kere değil 200-300 kere al satta yapsan o botrk öyle çalışmıyor trinket yerindeki bug sayesinde oluyor o senin söylediğin 50 kere al geri ver mantığıyla değil 🙂 YALANCISIN TR GALA

  3. sayın TRGALA tüm hilelerinizi destekler ve incelerim ve paylaşırım ama league of legends hakkında lütfen hile v.b şeyler çıkartmayın bu oyunda wolfteam v.b oyunlar gibi olmasın istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(