Facebook Oyun HileleriKinghts Of Arthur Hileleri

Knights Of Arthur Rastgele Kaynak Hilesi


Merhaba Trgala Takipçileri Bugün Sizlerle Knigts Of Arthur Rastgele Kaynak Hilesi Sizlerle İlk Ve Tek Trgala.com Adresinde  .

Knights Of Arthur Oyunu İlk Online Atari Oyunlarından Biridir . Oyun İlk Açılırken Oyuna Devam Edeceğiniz Karakterler Bulunmaktadır   . Bu Karakterler Şu Şekildedir .

Şövalye

1. Özellikleri: Dengelidir, Rahat Alışılır
2. Saldırı Menzili: Orta
3. Saldırı Gücü: Orta
4. Hayatta Kalma: Yüksek
5. Orta ve yakın mesafede savaşlarda iyidir, beceri ve saldırı hareketleri birbirine yakındır, dikaktli hareket eder, becerileri çok kolay kullanılabilir, tüm oyuncular için uygun bir seçimdir.
Meslek Tanıtımı: Yakın dövüşte etkilidir, güçlü zırhı düşman saldırısının etkisini azaltır, devasa kılıcıyla düşmanlara çok fazla zarar verir; yakın mesafede ölümcül bir güce sahiptir, ama büyü ve uzak saldırılar karşısında etkisizdir.

Büyücü

1. Özellikleri: Yakın Saldırı, Yüksek Seri Saldırı
2. Saldırı Menzili: Yakın
3. Saldırı Gücü: Yüksek
4. Hayatta Kalma: Düşük
5. Yakın savaş mesleğidir, seri saldırı etkisi güçlüdür, tek birime sürekli saldırı zararı verme becerisi güçlüdür, oynanışı biraz daha karmaşıktır
Meslek Tanıtımı: Gizemli bir büyü gücüne sahiptir, uzun mesafede yeteneklerini kullanarak düşmanlara zarar verir; yakın saldırılarda iyi değildir, düşmanla aradaki mesafenin korunması daha güvenlidir, böylece daha etkili olur.


Savaşçı

1. Özellikleri: Uzak Beceri, Grup Saldırısı
2. Saldırı Menzili: Uzak
3. Saldırı Gücü: Orta
4. Hayatta Kalma: Düşük
5. Büyülü saldırı mesleğidir, becerilerini çeşitli büyülerle kullanır, grup saldırısı becerisi yüksektir, kontrol etmesi ise kolaydır
Meslek Tanıtımı: Silaha ihtiyaç duymaz, vücudunu silah gibi kullanır; doğuştan gelen güçlü yumruklarının yanı sıra bir zırha sahiptir, yakın mesafede savaş makinası olarak adlandırılır; uzak saldırılarda etkisizdir, savaşta hızlı bir şekilde düşmana yakınlaşmak gerekir.

Bu Şekilde İlk Heronuzu Seçebilirsiz .  (Trgala Büyücü Seçti ) Ya Sizler .

Arkadaşlar Oyunu Bu Şekilde Tanımlayabiliriz . Bu Hilemizde Programsız Yani Oyundaki Bugu Sizlere Sunuyoruz . Yoğun İstek Üzerine Yeni Hileler Olarak Karşınızda .

Not : Oyunda Level Atlamak Bildiğiniz Üzere Çok Kolay Hileyi Yapabilmek İçin En Az 30 Level Olmanız Gerekmektedir . Yeni Hileler İçin Takipte Kalınız .

Hile Anlatım Videosu


1 thought on “Knights Of Arthur Rastgele Kaynak Hilesi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(