Facebook Oyun HileleriKnights: Clash of Heroes Hileleri

Knights ¦ Clash of Heroes – Locker Blue Hilesi


Knights ¦ Clash of Heroes – Locker Blue

Knights: Clash of Heroes oyunu, tehlikeli maceralar, ölümcül savaşlar ile tam bir fantezi dünya sunuyor. Işık Ordusuna katıl ve uzun zamandır beklenen zafer senin olsun. Bunun içim Locker Blue çok yardımcı olacak. Askerlerin artık asla yenilmeyecek.

Fool Enemy (Aptal Asker) Hilesi:
Milis askeri dışında kalan bütün askerlerin gücü 0 olacak. Ayrıca sana ateş de etmiyecekler. Adı üstünde aptal asker. Sen saldırıp düşmanın binalarını yıkarken onlar sadece seyredecekler. Onları öldürmek için zaman harcamana gerek yok. Düsmanın binalarına saldır ve kaynaklarını yağmala. Hileyi süper asker hilesibden önce çalıştırman gerekli yoksa çalışmaz.

Süper Asker Hilesi:
Sadece Milis askerinin vuruş gücünü, mesafesini ve hayatta kalma direncini arttırır. Oyundaki en güçlü asker Milis askeri olur. Düşmanın da askerleri aynı güce kavuşur. Ama bunun önemi yok. Düiman milisi senin askerini öldürmek için en az 10 deafa vurmak zorunda. Sen düşmanın milis askerlerini öldürmek için zaman harcama. Direk olarak kaynak binalarına ve kalesine saldır. Binaların çoğu tek vuruşta yıkılacaktır. Oyunu kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.


————————————————————————————————————

LOCKER BLUE İNDİR


———————————————————————————————————–

Watch video :

Locker Blue for Knights ¦ Clash of Heroes


5 thoughts on “Knights ¦ Clash of Heroes – Locker Blue Hilesi”

  1. Sayın TRGALA ya şu Vikings Gone Wild hilesinde eskiden en güzel binalarımızı yükseltirdik 1 altınla v.s birde oyunun gems(elmas) hilesini bulursanız çok makbule geçer…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(