Facebook Oyun HileleriKingsRoad Hileleri

Kingsroad Yeni toplu hile


Kingsroad  hile ile karşınızdayız. Bilindiği gibi en son verdiğimiz hile silinmişti.

Oyunda sanırım en önemli olan konu bölümleri hızlı ve tek başınıza bitirebilmenizdir. Nedeni ise çoğu zaman ekiple oynamak sorun çıkartıyor. Peki ya tek başımıza ne yapabiliriz? Bu sorunun cevabı kesinlikle hilemiz de saklı. Örnek ben sadece pasiflerime özel yetenek verdiğim halde hile ile bu bölümleri rahatça geçebiliyorum. Peki bu hile içinde neler var?


Hilemizin içeriği gayet güçlü. Öncelikle hangi sınıftan olursanız olun kesinlikle uzaktan vuruyorsunuz. Ne kadar uzak? Rakibin en uç kısımda kolu dahi çıksa saldırabilirsiniz. Bunun yanında en önemlisi de hız tabi ki. %500 hızla rakibe vurduğunuz da direk öldürebilmeniz mümkün. Birde her vuruşta can çekme özelliğine sahip bir nesneniz varsa ölümsüz oluyorsunuz. Diğer bir özellik ise otomatik altın toplamak.
Hilemizin yapılışı ise; Verdiğim dosyayı indirin. Cheat engine de yüklü olmalı. Daha sonra dosyayı açın ve tarayıcınızı seçin. Tabi ki bu arada oyuna girmeyin. Daha sonra oyunu açın. Tam yüklenirken ilk 3 kısımı işaretleyin. sonrasında Start tuşuna basınız oyunda ve altındakileri işaretleyin. Her 3 nesnenin başında bulunan kutuyu işaretlerseniz otomatik altındakileri de işaretler.

Gerekli Program İNDİR
Gerekli Dosya İNDİR


11 thoughts on “Kingsroad Yeni toplu hile”

  1. Bir önceki mesajda eksik var.

    S.a. Kardeş, oyun aşırı şekilde zor, ileri seviyelerde eventlarda hile çok işe yaramıyor denilebilir atağı artırabilir misiniz? Bu hile değil 7 ekimdeki toplu hile gayet güzel ondaki atağın artırılması yeterli olcaktır diye düşünüyorum

  2. arkadaslar videodan izlediğim gibi uygulamaya calısıyorum fakat mozilla firefoxdan baglandıgım halde tarayıcı secenegim gelmiyo ne yapmam gerek ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(