Facebook Oyun HileleriKingsRoad Hileleri

Kingsroad seri atak hilesi


Kingsroad seri atak hilesi çıktı!

Nedir bu hile? Asla çalışmayan hızlı vurma hilesidir. bu konuya dönecegiz. Öncelikle oyunu bir tanıyalım. Kingsroad oyunu diablo benzeri gelişmiş grafiklere sahip bir strateji oyunudur. Seçtiğiniz karakteri güçlendirmek için seviye atlamak bunun yanında gelişmiş ekipmanlara sahip olmak gerekmekte. Ne kadar güçlüyseniz bölümleri o kadar kolay geçebiliyorsunuz. Oyunumuzda arkadaşlarınızla parti oluşturma şansınızda var. Bu sayede zor bölümleri geçmeniz bir nebze kolaylaşıyor.

Oyun Türü: Karkater geliştirme
Oyun Kolaylığı: Orta
Oynanabilirlik: Kolay
Oyun Linki: Tıkla 

Hilemize gelecek olursak oyunda sadece okçularda hızlı vurma şansı vardır. Fakat büyücü ve diğer karakterimiz hantaldır. Hilemizde tüm birimlerimiz türü farketmez %1500 hızlı vurabilmektedir. Sizlere benim yaptığım taktiği anlatayım. Oyunda sadece pasif olan yeteneklere verin bu sayede daha güçlü vurma şansınız oluyor. Örnek okçuda kritik vurma şansı çok oluyor bu hile ile de bir eyrine 1500 tane vurduğunuz için rakipleri kolayca katledebiliyorsunuz.


Hile için sizlere ct dosyası veriyoruz bunun için cheat engine programının yüklü olması lazım.

Gerekli Program Cheat Engine :TIKLA

Gerekli CT Programı İNDİR


4 thoughts on “Kingsroad seri atak hilesi”

  1. YETER ARTIK GALA TOP ELEVEN HİLESİ ATİN SOKACAM AMA FLAHHACK TEN CALİP CALİP YAPMAYİN KENDİNİZ YAPİN YİYOSA HADİ BAKİM TOP ELEVEN YAPİN ARTİK YETER YETER DELİ OLDUN 2012 DEN BERİ BEKLİYORUM ADAM GİBİ HİLE YAPMADİNİZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(