The King Of Towers Hileleri

King of Towers – Locker Blue Hilesi


King of Towers – Locker Blue

İnsanlar ve orklar 300 yıllık kanlı savaşlardan sonra 65 yıldır barış içinde yaşıyorlardı. Ancak dünyada yaşayan daha tehlikeli başkaları da da vardı. Cyclops’un büyük kralı senin krallığını parçalamaya geldi. Kulelerini, savunma yeteneklerini, kahramanlarını ve ordularını kullanadak bu şeytanın üstesinden gel ve onu tekrar cehennemin dibine gönder.


The King of Towers, bir kule savunması ve RPG karışımı oyundur. Oyunun amacı dört değişik kule kurarak kendi bölgeni gelen düşmana karşı savunmaktır. Bunu okuyunca sakın basit bir oyun sanma, muhteşem bir oyuna başladın.

Oyununda Locker Blue sana yardımcı olacak. Savunma sırasında kullanacağın milis kuvvetler, yıldırım ve dolu yağışı düşmanı perişan edecek. Bu silahları tekrar kullanırken beklemek zorunda kalmayacaksın. Ayrıca silahların güçleri en son seviye olarak ayarlandı. Ayrıca etki alanları da genişletildi. Locker Blue indir ve oyun çok daha zevkli hale gelsin.

Download Link:
————————————————————————————————————
■ Download King Of Towers
■ Download King Of Towers
————————————————————————————————————
Watch video :

Locker Blue for King of Towers – Super Cannoner


7 thoughts on “King of Towers – Locker Blue Hilesi”

  1. admin bi kere olsun ya para yada elmas hilesi yapın The King of Towers için
    o zaman bizde bunlar işi biliyor elinize emeginize saglık deriz ama baska sitelerden alıpda kendi sitenize koymakla iş yurumez….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(