Oyun Tanıtımları

Kabus 22 Oyun Tanıtımı


Merhaba Trgala Takipçileri Bu Oyun Tanıtım Konumuzda Türk Yapımı Olan Kabus 22 Oyununun Tanıtımını Sizlere Sunuyoruz . Haydi Hemen Konumuza Geçelim  .

Hep yakınırız Türklerin oyunu yok diye hele ki korku.İşte artık çoğu kişinin bilmediği bu oyun istanbulun çeşitli semtlerinde geçiyor ve muazzam bir grafiği var.

Son Işık stüdyoları, bizleri Kabus 22 ile buluşturdular. Tür olarak gerilim / aksiyon şeklinde harmanlanmış ve Resident Evil’dan da esintiler sunmaktaydı.


002 yılına gelindiğinde Dünya 22 bölgeye ayrılır ve her bölge bu lidere karşı kendilerini korumak için havariler belirler. Kabus 22, 22. bölgenin başkenti olan İstanbul’da cereyan ediyor. Burayı korumakla görevli olan kişinin adı Demir’dir ve kendisi de oyunda yönetebileceğimiz karakterlerimizden bir tanesi. Hem çevrede terör estiren yaratıklara karşı, hem de kendilerine Madun denilen, insan – yaratık karışımı bir canlı oluşuma karşı mücadele etmemiz gerekmektedir.

Bu mücadelede karakter değişimi de mevcuttur.Ana karakterimiz Demir yan karakterlerimiz ise Ebru ve İnzar’dır.Demir ve Ebru emniyet memurları ve onlarla oynadığımız bölümlerde aksiyonun yanında bulmaca çözme konusunda da bol bol uğraşacağız.

Bir diğer karakterimiz olan İnzar ise, oyunun ilerleyen bölümlerinde karşımıza çıkacak ve onu da kontrol etme şansına sahip olacağız. Doğa üstü güçlere sahip olan İnzar ile, düşmanlarımıza çeşitli büyüler yapabileceğiz. Onu oynadığımız zamanlarda bulmaca namına herhangi bir şey olmayacak. Direkt aksiyona dalacağız ve yapabileceğimiz çeşitli combo’lar ile yaratık öldürmenin tadını çıkartabileceğiz.

Bilmeceler,ipuçları,tamamlanan eşyalar hepsi muazzam bir mantık içindedir.Bu Türk oyununu kesinlikle oynamalısınız.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(