Android Jurassic Park Builder HileleriAndroid Oyun Hileleri

Jurassic Park Builder Sonsuz Nakit Ve Altın Hilesi Android


Merhaba Arkadaşlar Jurassic Park Builder Sonsuz Nakit Ve Altın Hilesi  Android Hileleri ile karşınızadayız . Bu Oyunda Sizlere Sonsuz Altın ve Nakit Hilesini Sunuyoruz . Yanında İse Tüm Materyallerimizi Fulluyoruz istemediğiniz kadar . Bu Hile ile oyunumuz bitti 🙂

Kısaca Oyun Özellikleri

Gizemli Isla Nublar’da atılacağın, gişe rekorları kıran “Jurassic Park”tan esinlenen nefes kesici etkileşimli macerayı dene!

İster karada ister denizde, A’dan Z’ye kendi Jurassic Parkı’nı kur! Parkın ilk sahibi sensin: Kehribar parçalarından dinozor DNA’larını çıkardıktan sonra çeşitli dinozor türleri yetiştir. Sonra, arkadaşlarının yardımıyla bu DNA’yı dönüştür. Dinozorları kara, su veya buzul parkına koyup, yetişkin boyuta ulaşmalarına yardım et. Türlerin besin kaynağını göz önüne alarak, dinozorların bitkiye, ete, balığa veya yosuna ihtiyaçları olacak. Limana gelen tedarikleri sürekli denetleyerek daima yeterli besin olduğundan emin ol. Son olarak, yol inşa ederek turist gösterileri düzenle, böylece ziyaretçiler parklarına gelip güzel yaratıklarını keşfedebilsin.

Misafirlerini eğlendirmek ve daha çok toplamak için yaratıcı olman, parkını süslemen, çeşitli gösteri merkezleri ile lunaparklar, oteller, restoranlar ve güvenlik kulübeleri gibi binalar inşa etmen gerekiyor. ‘Kırmızı Kod’ modu, kazançlarını daha da artırmanı sağlarken, dinozorların da kaçarak adanın altını üstüne getirmesini önler. Ancak bu moda erişmek için, en az 5 etçil yetiştirmen gerek!

Hile Özellikleri : Size Vereceğimizi Hile İle Oyunumuzda Sonsuz Nakit Altın Ve Diğer Materyallerimiz fullenecek . Nasıl mı ?
Hile anlatım videomuzu İzleyerek  Detaylı Bir şekilde Hilemizi Sakıncasız Bir Şekilde Yapabilirsiniz . İyi Hileler .

Gerekli Program Cheat Engine İndir 


Hile Anlatım videosu 

 

 

 


5 thoughts on “Jurassic Park Builder Sonsuz Nakit Ve Altın Hilesi Android”

  1. Lotr Legend Hilesi bulabilirmsiniz ? Oyunu Kolaylaştıracak Birşeyler Dahi Olur ? Şimdiden Teşekkür Ederim..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(