Facebook Oyun HileleriJungle Wars hileleri

Jungle Wars – Locker Blue Hilesi


Jungle Wars – Düşman Kulelerini Yoketme. Aptal Asker
Locker Blue for Jungle Wars – Remove Enemy Defense

Tebrikler. Artık kendi kabilenin şefi oldun. Bu, köyünü kurmak, geliştirmek, kontrol etmek ve savunmak için sorumulukğun ve gücün sende olduğunu ifade ediyor.

Binaları nereye kuracağına karar vermelisin. Öyle yerler seçmelisin ki bu halkını rahat ettirecek ve en fazla yararı sağlayacak yerler olmalı. Unutma ki binaların yerleri, savunma silahların ve kurduğun tuzaklar biri sana saldırınca çok önemli. Binalarını yükseltmeyi de ihmal etme çünkü daha yüksek binalar düşman saldırılarına karşı daha dayanıklı olacaklardır.

Totem, köyün kalbidir. Onu yükseltmen sana daha başka olanaklar tanıyacak. Onu iyi koru. Totemi kaybetmek savaşı kaybetmek anlamına gelir.


Eğitim binalarını geliştirmen sana yenilmez ordular yaratmanı sağlayacak. Balta girmemiş bu ormanlarda yaşamını devam ettirmek ve diğer kabileleri yağmalamak buna bağlı.

Sakın unutma. Başka köyleri yağmalamaya gittiğinde yenilip ordunu kaybedebilirsin. Ama çözümü var. Locker Blue düşman savunmasını yoketmeyi çalıştır ve öyle saldır. Her savaştan zaferle ve sandıklar dolusu ganimetlerle geri döneceksin.

————————————————————————————————————


———————————————————————————————————–

Watch video :

Locker Blue for Jungle Wars – Remove Enemy Defense


6 thoughts on “Jungle Wars – Locker Blue Hilesi”

 1. abi cheat engine de yapın yaa locker blue güzel deil (bu 58.yarum yapışım ve hep aynı yorumu yapıyorum 🙁 )

  1. Bazı hilelerin Cheat Engine ile yapılması mümkün olmayabiliyor. Ayrıca Locker Blue daki bazı hile kodları gizlidir. Bunları açık olarak vermemi lütfen beklemeyin.

 2. Sayın TRGALA ya şu Vikings Gone Wild hilesinde eskiden en güzel binalarımızı yükseltirdik 1 altınla v.s birde oyunun gems(elmas) hilesini bulursanız çok makbule geçer…

 3. Loressima
  31 Ekim 2015

  Gold Hilesi Bitmez Trgala Affetmez =)) . En Kısa Sürede Yeni Hileler Eklenecektir .
  Post Authotr BEKLİYORUZ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(