Facebook Oyun HileleriJelly Splash Hileleri

Jelly Splash Direk Kazanma ve Hamle Hilesi


Jelly Splash Hamle ve her bölümde sizden istenen kriterlere göre ( Skor, Blok, Elmas ) Kazanma Hilesi ile sizlerleyiz. Hilemiz 20 Temmuz güncellemesi ile sizlerledir.

Eşleştirme ve ya balon patlatma oyunu sevenler için hazirlanmis olan Jelly Splash oyununu denemelisiniz. Pek çok renkli sevimli canavarların sizlere eşlik ettiği bu oyunda mausenizi sürekli aynı renk baloncukların üzerinde gezdirerek onları eşleştiriyorsunuz. 

Sevimli eğlenceli rengarenk bu oyunda sizlerin tabi ki sıkıntı çekmesini istemeyiz.

Bu nedenle çok çok değeri içeren süper hile ile sizlerleyiz.

Hile nasil yapilir


Öncelikle oyuna giriş yapin giriş yaptiktan sonra vereceğimiz programi indirip açin.Unutmayin ki verdigimiz program cheat engine olmazsa çalismaz ve açilmaz.O yüzden programi mutlaka yüklemeliyiz.Ardindan karşimiza gelen ekranda bizden tarayıcı seçmemizi istiyecektir.Oyuna hangi tarayıcıdan giriş yaptıysak onu seçiyoruz ardından oyunda bir hamle yaparak aşağidaki hileleri aktif ederek hileli oyunu keyifle oynayabiliriz.

Gerekli Program Cheat Engine : TIKLA

Gerekli Dosya : TIKLA

 


12 thoughts on “Jelly Splash Direk Kazanma ve Hamle Hilesi”

  1. Ne zamandır MAA hilesi bekliyoruz sizlerden… Birazda şu yorumları dikkate alsanız şaşarım.

  2. The gate Kard Hilesi paylaşırmısınız Breate loncasi.The gate Kard Hilesi paylaşırmısınız Breate loncasi.The gate Kard Hilesi paylaşırmısınız Breate loncasi.

  3. The gate Kard Hilesi paylaşırmısınız Breate loncasi.The gate Kard Hilesi paylaşırmısınız Breate loncasi.The gate Kard Hilesi paylaşırmısınız Breate loncasi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(