Facebook Oyun HileleriHızlı ve Öfkeli 6 Hilesi

Hızlı ve Öfkeli 6 Araba Geliştirmesi Hilesi


Hızlı ve Öfkeli 6  Araba Geliştirmesi Hilesi ile sizlerleyiz..!

Hızlı ve Öfkeli 6 Hilesi  oyunu için sizlere sonsuz hile vermiştik. Şimdi de sizlere geliştirmeleri 1 altına yapmayı göstereceğiz. Kısaca sadece 1 altın harcayarak araçlarınızı geliştirebileceksiniz. Hızlı ve Öfkeli 6 Hileleri ile artık Hızlı ve Öfkeli 6 oyunu çok daha keyifli.

Hızlı ve Öfkeli 6 ( Fast and Furious 6 ) oyununda dur durak bilmeden 1 altın harcayarak araba geliştirmek ister misiniz ? Hemen konunun devamını inceleyin ve hile anlatım videosunu inceleyin.

Hızlı ve Öfkeli 6 Hilesi için takibe devam edin. Hızlı ve Öfkeli 6 Geliştirme Hilesi ile altın harcamayacaksınız.


Hızlı ve Öfkeli 6 Oyunun Hikayesi

Hızlı ve Öfkeli 6 oyunu için tek düze bir araba yarışı oyunu demek çok da doğru olmaz sanırım. Arabanızı alın ve Londra sokaklarında çılgın yarışlara katılıp usta bir sürücü olduğunuzu kanıtlamanın tam zamanı. En hızlı sürücü sen misin ? O zaman bunu herkese ispat et ve saygın bir yer edin.

Hızlı ve Öfkeli 6: Oyunun büyüleyici grafikleri arasında kaybolacaksınız, yeni oyun modları, bağımlılık yapan online yarışları ile sizleri kendine bağlayacak süper bir oyun.

Oyunda başarı ve gösterişin ilk anahtarı en iyi arabanın anahtarına sahip olmakla başlıyor unutmayın. Arabanız en şık, en güçlü , en gösterişli hale getirmek için Hızlı ve Öfkeli 6 Hilesini kaçırmayın.

Oyunda başarılı oyuncular için düzenlenen turnuvalardan tutunda takımlara kafdar pek çok sosyal aktivite de bulunmakta. Global yarışlarda kendinizi göstermenin tam zamanı. Oyunun en keyifli yanı ise HD 1080 p yüksek çözünürlükte oynanabiliyor olması.
Teşekkürler Ozan Bzdr
Hızlı ve Öfkeli 6 Hilesi Nasıl Yapılır ?
 hızlıveöfkeli6
Hızlı ve Öfkeli 6 Hilesi için Gerekli Program Cheat Engine İndir
NOT: Cheat Engine Plugin Container.exe yi seçin ve hileyi uygulayın.
Oyunumuzu açıyoruz oyun açık bir haldeyken Cheat Engine adlı hile programını açıyoruz.Köşedeki yanıp sönen bilgisayar işaretine tıklayıp tarayıcımızı seçiyoruz.Mozilla – Plugin container gibi . Buraya kadar yaptıktan sonra oyunda araba geliştirme kısmına geliyoruz.Hangi araba parçasını geliştirmek istiyorsak motor-nos v.s onu seçiyoruz sonra bizden silver adlı oyun parası istiyor geliştirme için burda bırakıyoruz oyunu cheat engine’ye dönüyoruz.4 Bytes kısmını Float olarak değiştiriyoruz . Sonra oyunda bizden geliştirme için istediği gümüş para diyim ben o istediği miktarı cheat enginede taratıyoruz.karşımızı 5-6 daha fazla sonuç çıkabilir.Nasıl ayırt edicez diğer sonuçların yanında .43534 gibi sayılar var biz ne tarattırıyorsak o koda sağ tıklıyoruz Browse this memory region seçeneğine tıklıyoruz.Karşımıza çıkan pencerede alt kısımda kodlar var bunlar sarı bi çizgiyle yukarıdan aşağıya doğru ayrılmış şekilde bu kodların sonlarında çift hale sayılar görüceksiniz biz 40-41-42-43-44 olan sayıları 0 olarak değiştireceğiz.Her yaptığımızda da oyuna dönüp kontrol edeceğiz oldu mu diye olmadıysa kodları kontrol etmeye devam edeceğiz anlamayan video’yu da izleyip kolay bir şekilde yapabilir. bu kadar anlatabildim video izlenerek daha kolay anlaşılabilir. 40-41-42-43-44 olan sayıları 00 yapacağız iki tane 0 yanlış anlaşılmasın.
Hile Anlatım Videosu

24 thoughts on “Hızlı ve Öfkeli 6 Araba Geliştirmesi Hilesi”

 1. hile yapıp banlanan arkadaslar hiç bir şekilde şikayetci olmasın hile yapmak oyun kurallarında yasaktır banlanmayı o yüzden hile yaparak siz kendiniz kabul etmiş oluyorsunuz o yüzden ya hile yapmadan oynayacaksınız yada banlandiğiniz zaman ağlamayacaksınız 🙂 ne demişler kendi düşen ağlamaz :)TrGala murat ellerine sağlık hileler için

 2. Yeni hile bi çıkaramadınız ya sizden 8 ball pool menzil hilesi istiyorum adminler lütfen menzili çok uzun olsun fakat cheat engineyle olsun upuzun menzil kodu yapın bulun lütfen artık ya 🙁

 3. oyunda hile yaparken banlanınca ne olcagını da dusunsenız cok iyi olur ban yedık hıc bı faceden gırmıyo oyuna 🙁

 4. Hilesiz bir günün daha sonuna geldik.

  TRGALA ALLAH RIZASI İÇİN BATTLE FRONT SINIRSIZ HİLE BULABİLİR MİSİNİZ LÜTFEN…

 5. Hilesiz bir günün daha sonuna geldik.

  TRGALA ALLAH RIZASI İÇİN BATTLE FRONT SINIRSIZ HİLE BULABİLİR MİSİNİZ LÜTFEN..

 6. Hilesiz bir günün daha sonuna geldik.

  TRGALA ALLAH RIZASI İÇİN BATTLE FRONT SINIRSIZ HİLE BULABİLİR MİSİNİZ LÜTFEN.

 7. Vay Çakal Hile falan filan diyor kısaca banned artık geliştirsekte işe yaramıcak ban kaldırma olsa süper olurdu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(