Facebook Oyun HileleriHighway Racer hile

Highway Racer – Locker Blue Hilesi


Locker Blue for Highway Racer – Infinite Resources

Highway Racer hızı ve arabaları sevenleri hedef alan keyifli bir yarış oyunu. Adından da anlaşılacağı gibi bu oyunda otoyolda hız yapıyor ve herhangi bir tehlike yaratmadan ilerlemeye çalışıyoruz. Hız yapmak hem sizin hem de diğer sürücülerin can ve mal varlığını tehlikeye atar. Dikkatli olun.

Oyunda gelişmiş grafiklere ve ses efektlerine yer verilmiş. Buna ek olarak kullanılan kontroller de gayet iyi ayarlanmış. Ekranın sağ ve sol tarafında yer alan pedallar ile aracımıza harekete geçirebilir tilt kontrolleri kullanarak aracı yönlendirebiliriz. Yüksek hızlarda ilerlerken en ufak bir kontrol kaybı sonrasında aracımızla kaza yapma riskimiz de mevcut. Ne yazık ki bu kazalar yüksek oranda maddi kayba neden oluyor. Aracımız parçalanabiliyor ve hatta çevredeki araçlar da zarar görebiliyor.


Oyunda 10 dan fazla araba var. Bu arabaları alıp modifiye edebiliyorsunuz. Bunun için otoyolda yarışmalı ve para toplamalısın. Locker Blue ile para kazanma sorunu ortadan kalkacak. Locker Blue’yu çalıştır ve önce kasalarını doldur. Sonra istediğin aabayı kolayca satın alabileceksin.

span style=”color: #ff0000;”>Download Link:
————————————————————————————————————

LOCKER BLUE İNDİR


———————————————————————————————————–
Watch video :

Locker Blue for Highway Racer – Infinite Resources


1 thought on “Highway Racer – Locker Blue Hilesi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(