Android Heroes Charge HileleriAndroid Oyun Hileleri

Heroes Charge Hilesi 2015 ( Yılın Son Hilesi )


Android Oyun Hilesi , Android Oyun Hileleri , Android Heroes Charge Hilesi , Android Heroes Charge Hileleri  , Android Heroes Charge Yeni Versiyon Hızlandırma Hilesi Sizlerle İlk Defa Trgala.com Adresinde Karşınızda . 

Heroes Charge: Arenada kurşuna gögüs gerecek çok cesur kahramanlar var. Önünüzdeki farklı hedeflere ulaşmak için oyunları alın ve kahramanınızı geliştirin.
Bu oyunda mutlaka ekip olarak hareket etmelisiniz. Güçlü kavgası karakterlerinden unsurları kontrolçevik okçular ve mageler farklı karakter sınıfları vardır. Farklı görevleri tamamlayarak kahramanlargeliştirin. Onların istatistikleri yükseltmek, onlara yeni silah ve ekipman bulmak. Loncalar katılın ve değerli ödüller almak için arenada diğer oyuncularla mücadele Edin Kolay Bir Oyun Gibi Gözükebilir Lakin Zorlayıcı Ve Strateji Gerektiren Bu Oyunda Sizlere Yeni Versiyonunda Hızlandır Hilesini sunuyoruz .


Not : Android Oyun Hilelerinde Gerekli Dosya Ve Programlar Videonun Açıklama Kısmında Yer Almaktadır .

Hile Anlatım Videosu Sizlerle Birlikte .


1 thought on “Heroes Charge Hilesi 2015 ( Yılın Son Hilesi )”

  1. heroes charge bende eski versiyonu var telefonu güncellemeye kapattım ve SB gamehack 2.6.3 ile enaz iki kat beş on kat hızlandırıyorum hata vermiyor heronun kotunu degiştirip baştan sona kadar seferi tamamlıyorum daha nicesi devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(