Android Heroes Charge HileleriAndroid Oyun Hileleri

Heroes Charge 2016


Android Oyun Hilesi , Android Oyun Hileleri , Android Oyun Hile , Android Oyun Hile 2016 , Android Heroes Charge , Android Heroes Charge 2016 , Android Heroes Charge  Hileleri , Android Heroes Charge  Hilesi , Android Heroes Charge  Hile 2016 , Android Heroes Charge Hero Güçlendirme Hilesi , Android Heroes Charge Güçlü Herolar Ve Daha Fazlası Trgala.com Adresinde Sizlerle .

Android Heroes Charge Harika Hile Konusu İle Sizlerle Birlikte Trgala’da .

Heroes Charge: Arenada kurşuna gögüs gerecek çok cesur kahramanlar var. Önünüzdeki farklı hedeflere ulaşmak için oyunları alın ve kahramanınızı geliştirin.
Bu oyunda mutlaka ekip olarak hareket etmelisiniz. Güçlü kavgası karakterlerinden unsurları kontrolçevik okçular ve mageler farklı karakter sınıfları vardır. Farklı görevleri tamamlayarak kahramanlargeliştirin. Onların istatistikleri yükseltmek, onlara yeni silah ve ekipman bulmak. Loncalar katılın ve değerli ödüller almak için arenada diğer oyuncularla mücadele Edin Kolay Bir Oyun Gibi Gözükebilir Lakin Zorlayıcı Ve Strateji Gerektiren Bir Oyundur  .

Harika Altyapısı Ve Trgala’da Bir Çok Kez Hilesi İle Sizlerin Yüzünü Güldüren Dolu Dolu Kitlesi Bulunan Bu Oyunda Bir Adet Sürprizimiz Var !


Not : Android Oyun Hilelerinde Gerekli Dosya Ve Programlar Videonun Açıklama Bölümünde Yer Almaktadır .

İzlemeniz Ve Uygulayabilmeniz İçin Bir Adet Videomuz Bulunmaktadır . Haydi Hile Yapılışına Geçelim .


12 thoughts on “Heroes Charge 2016”

  1. Merhaba;
    Heroes charge oyununu sayenizde zevkli sekilde oynadık. ancak son güncelleme ile artik hile calışmıyor. Lütfen güncelleme yapabilirmisiniz. Şimdiden teşekkürler emeğinize saglık..

  2. slm lütfen bu dıştopraktaki ankayı nasıl geçecem yardım edin.dıştoprak bütün yaratıkları 3 yıldız yaptım fakat ankayı yapamıyorum yardım.

    1. ankada hala seviye 2 deyim diğer yaratıklarda ise 8. seviyedeyimve hepsi 3 yıldız nedense bu ankayı birtürlü seviye geçiremiyom.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(