Facebook Oyun HileleriHero Zero Hileleri

Hero Zero Donut Hilesi


Hero Zero oyununda donut hilesi ile karşınızdayız. Hero Zero oyunu dünya çapında oynanan ve bir Alman oyun şirketi tarafından oluşturulan rol yapma oyunudur. Oyunumuzda bir kahramana sahip oluyorsunuz ve kahramanınızın özelliklerini geliştirip sıralamanın en üstünde olmaya çalışıyorsunuz. Oyunun en iyisi olmak için ise size en çok gerekli olan şey donuttur. Donut sayesinde kahramanınıza güçlendirici alabilir, görevleri hemen bitir seçeneğiyle zaman kaybetmeden bitirebilirsiniz ve daha birçok özelliği donut sayesinde kolayca kullanabilirsiniz. Hilemiz sayesinde artık en güçlü sizsiniz.

 

Program Ayrıntıları ve İndirme Linki

Bir tane IP değiştiren programa ihtiyacımız var. Fakat bu direk IP değişen program olmaması gerek. Bize istediğimiz ülkeye erişim sağlayacak bir IP gerekiyor. Easy Hide IP ise tam işimize yarayan bir program. Program linki Hile Anlatım Videosunun üzerinde bulunmakratır.

 

NOT 1: Easy Hide IP programının 3 günlük süresini her bitirdiğinizde yeni bir mail adresi ile aynı adımları uygulamanız gerekmektedir. 

 

NOT 2: Hile Anlatım Videosunun altında yer alan Easy Hide IP programını full yapmak ve programın ince ayarlarıyla ilgili videoyu izleyerek program hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

NOT 3: AdBlock benzeri reklam engelleyici eklentileri hileyi yaparken kapatınız.

 


Admin: Erdem Aygen

 

Hileyi Google Chrome tarayıcısında yapınız.

Gerekli Program: Easy Hide IP (İndir)

 

Hile Anlatım Videosu

 

Easy Hide IP Full Kullanım ve İnce Ayarlar

 


8 thoughts on “Hero Zero Donut Hilesi”

  1. abi ben daha indirmedi ama indiren varsa hileyi lütfen cevap yazsın virüslümü değil mi ??

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(