Facebook Oyun HileleriHello hero hileleri

Hello Hero Hile


Selam dostlarım karşınızda hello hero hile. Öncelikle oyunumuzu tanıtalım.

Birebir savaş olan oyunumuz şimdiden bir milyon kullanıcıya ulaştı. Oyun türünün en iyisidir. Oyunda mantık şudur. Kahramanlarını güçlendir ve rakibini yen. İleri seviyelerde daha iyi kahramanlar kazanma şansınız vardır. Bir denemenizde fayda var.

Hilemize geçecek olursak; Hilemiz 2 katı fazla vurmadır. Bazen bu 5 kata kadar çıkabilmektedir. Fakat tek kötü yanı sonsuz vurmuş gösterilmektedir. Hileyi yaptığınız da daha iyi anlayacaksınız.

Hello-hero-hile1

 

Şimdi hilemize geçecek olursak sizlere bize ait olan bir program sunuyoruz. Bunu indirin. (Program videonun altındadır.)

Youtubeye giremeyenler için resimli anlatım

1- Programı açın.

Dikkat: Hile sadece mozilla firefoxta çalışmaktadır.


hellohero-hile1

 

Yukarıda gördüğünüz yerden plugin-containeri seçiniz. (Mozillada oyunu açın başka tarayıcı olmaz. Daha sonra Select basın ve bekleyin. Altında yeşil yazı çıktığında tamamdır.

heroolohero-hile2Daha sonra 2 kat vuruşa tıklayın ve yandan 1. veya 2. seçeneği seçin. Aşapıda yeşil yazı çıkmalıdır. Ve hileniz hazır.

Hilemiz 2-5x arası vuruş hilesidir. Bir nevi söyle anlatayım. Normalde kritik vuruşunuzu normal vuruşta vuruyor. Kritik vurursanız ise normalden 2 kat fazla vuruyor. Fakat vurduğunuzu göremiyorsunuz. Sonsuz sayılar çıkıyor. Unutmayın hile sonsuz vuruş hilesi değildir. 2x normal, 2x kritik hilesidir.

 Gerekli Programlar videonun altındadır.

[youtube id=”QYWhgvSLWmk” width=”700″ height=”350″]

Gerekli Program Cheat Engine : TIKLA

Gerekli Dosya : TIKLA

Alternatif Dosya : TIKLA


5 thoughts on “Hello Hero Hile”

  1. adimn kardeş programı indirdim fakat not defteri olarak acıyo yada chet engine ile actıgım zaman normal chet engine kodu gibi cıkıyo yani trainer halinde acılmıyo bi cevap yazarsanız sevinirim

    1. ekleyin arkadaşlar oyunda türk arkadaşlarımız var ekibiz..! Guild DieforUS Name:TheSlayer Server:BALOS

  2. 7 ay oldu hala bi hello hero hilesi yok buda demek oluyor ki siz yapamıyorsunuz bulursanız video düzenleyip kendiniz yapmış gibi gösteriyorsunuz Admin sende adamsan bu yorumu kaldırmaz yayınlarsın…!

  3. 6 yıldız için 2 tane 30 level +5 heroyu fusion yapıyorlar veya caratla düşüyor ben hiç denk gelmedim ama . Dediğim gibi 3 yıldız 2 tane 30 level+5 heroyu fusion yaparsan 1 tane 4yıldız hero verir. 5 yıldız içinde aynı şekilde ama 30 level olup +5 yapman lazım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(