Facebook Oyun HileleriHello Adventure Hileleri

Hello Adventure Sonsuz Gems ve Gold Hilesi


Hello Adventure Hilesi , Hello Adventure Hileleri , Hello Adventure Sonsuz Gems ve Gold Hilesi İle Sizlerle Birlikte Trgala.com Adresindeyiz . 


Hello Adventure Farklı Haritaların Bulunduğu Zombi Tarzı Yaratıkları öldürerek Bölümler geçiyor . Buradaki Amaç Bir Bebeği Kaçırıyorlar onu Kurtarmaya Çalışırken Belli Başlı Zorluklar Olacaktır . Bunlar İçin Gems Ve Gold Gerekir . Gems ve Gold İle Itemler Satın Alabilir Oyunda Kolaylık Sağlayabilir Bölümleri Hızlıca geçerek Rakiplerinize Meydan okuyabilirsiniz . Sizler İçin Hazırladığımız Gems Ve Gold Hilesi İle Sınırsız Gold Ve Gems Yapabilir Stoklayabilirsiniz . Her oyunda olduğu gibi gems En önemli Etmenlerden Biridir Bu Hile sayesinde kolaylık İle Gems Kasabileceksiniz . Hile kapanmadan Stok yapıp . Oyuna Son verebilirsiniz . Haydi Hilemize Geçelim .

Gerekli Dosya İndir 


11 thoughts on “Hello Adventure Sonsuz Gems ve Gold Hilesi”

  1. chromede hata veriyosa çok fazla sekme açmışınızdır. Bende çok fazla sekme açıkken hata verdi baştan açınca chromeu hata vermedi.Bazen kapatsanızda açık kalabiliyo chrome.O yüzden görev yöneticisinden işlemlere bakıp ordan kapatın.Ben hata almamama rağmen ikincisinde tıklayınca gelmedi altın ve gems.Mozillada deneyim dedim bu bağlantı güvenli değil beni kurtar yazısı çıktı.Bazı oyunlarda çıkıyo bu bunu nasıl önleyebilirim

  2. Bahanemi diyosun Bidaaha dene bence kodları eksik ya da yanlış girdin hile aktif edilemiyo diyor
    iZLEDİM VİDEONUN AYNISINI YAPTIM YİNE OLMUYOR

    1. Dilersen Tekrar Dene Ve Mozilla Vs Chrome Tarayıcısı kullan Tarayıcı Kaynaklı olabilir 🙂
      Hile Tıkır Tıkır çalışıyor .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(