Oyun Tanıtımları

God Of War 2 Oyun Tanıtımı Ve Hilesi


Merhaba Arkadaşlar Yepyeni Oyun Tanıtım Konusu İle Sizlerleyiz . Bu Sefer ki Tanıtım Konumuz God Of War 2 Oyunu Tanıtımı İle Karşınızda Haydi Makalemize Geçelim .

God Of War 2
Playstation uyumlu olup 2005 de çıkmış yunan mitolojisine dayanan macera türünde olan oyun god of war serisinin ilk oyunudur.
Oyunun ana karakteri Sparta ordusunun komutanı olan kratosun savaşı kaybetmesi ile başlar . Sonradan ilerlememizde Ares ona yardım edecektir ama kratos aresin emri altına girmesi lazımdır. Kratos ona inanır ve Ares Kratosun kendi kızı ve eşini öldürmesine neden olur Bu yüzden Kratos Aresin Emrinden çıkar Ve oliympos tanrılarına kötülüklerin durması amacıyla 10 yıl aralıksız hizmet eder
Ares Kendi kız kardeşinin Şehri olan athena’ ya Savaş Açar Ve Kratosu orda Öldürür Kratos Bir yolunu bulup Yer Altında Kaçar Ve Pandoranın Kutusunu Bulup Aresin Kötülükleriyle Mücadeleye Girer.
Kratos Ares’i Pandoranın Kutusu ve Efsanevi Kılıcı ile Öldürür Bunun Üzerine Aresin Kız Kardeşi Kratosun Günahlarının Affedileceği Lakin Rüyalarının Engellenemeyeceğini Söyler Kratos ise Acılarının Son Bulması için Ege Denizinde İntihar Eder Fakat Kratos Bir Tanrıyı Öldürdüğü İçin O tanrının Yerini Alır Bu yüzden Tanrılar Kratos’u Denizden Geri çıkarır Ve ölmesine izin vermezler Ve Yeni Savaş Tanrısı olarak Oliympus Dağına Getirilir.


 

Çok Yakında Hilesiyle Beraber Eklenecektir . Takipte Kalın . =)


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(