Facebook Oyun HileleriGo Fishing Hileleri

Go Fishing Balık Yakalama Hilesi


Go Fishing Balık Yakalama Hilesi ile sizlerleyiz.

Go Fishing oyunu bildiğiniz üzere süper bir balık yakalama oyunu olup oyunda başarı sağlayabilmeniz için tüm balıkları yakalamanız gerekiyor. Fakat oyunun doğası gereği bir balık yakalıyorsanız bir kaç balık kaçırıyorsunuz ve hassas bir ayar yapmanız gerekiyor. Kaçan balık büyük olur hesabı bir noktadan sonra kaçan balıklar can sıkmaya başlıyor. Biz sizlere vereceğimiz Go Fishing hilesi ile artık hiç bir balık kaçmayacak. Tüm balıkları hiç bir ayarlama yapmadan direk yakalayacaksınız hemde sadece bir kez tıklayarak.

Go Fishing OYNA

Go Fishing Hilesi Yapımı

Go Fishing Hilesi yapımı için sizlere verdiğimiz dosyayı indirin. ve bu esnada Go Fishing Oyununa girmeyi de ihmal etmeyin. Karşınıza bir ct çıkacak. Bu üzerinde hile kodları olan bir Cheat Engine Programıdır. Program da tıpkı Cheat Engine kullanırken nasıl tarayıcınızı seçiyorsanız aynı şekilde seçmeniz gerekiyor ve çıkan size gelen sorulara yes cevabı vermeniz  gerekiyor. Daha sonra hileyi aktif etmek başına tik atın ve balık yakalama işlemine başlayın. Hile Anlatım Videosunu dikkatlice izlerseniz hileyi sorunsuz uygulayabilirsiniz.

Cheat Engine Programı ile alakalı önemli Not !

Son zamanlarda daha doğrusu Cheat Engine Programı güncellenip 6.4 Programı piyasa sürüldüğünden bu yana henüz kapanmamış fixlenmemiş hileler için dahi olmuyor yanıtı alıyoruz. Hemen hemen her konu altına belirttiğim gibi hile çalışmıyor demeden önce lüten bilgisayarınızdaki Cheat Engine 6.3 mü yoksa 6.4 mü bir bakın. 6.4 henüz hile için hazır değil ve hilelerde sorun yaşanıyor. Kesinlikle Cheat Engine 6.3 kullanmanız gerekiyor.

gofishing

Go Fishing oyunu da tıpkı benzerleri gibi aslında denemediyseniz eğer Lets Fish ile bire bir aynı formatta bir oyun. Popüler olması ve sizlerden gelen istekler doğrultusunda hilesini yaptık umarım hepinizin işine yarar.


Go Fishing oyunu ve pek çok facebook oyun hilesini sitemizde bulabilirsiniz . Hilelerin devamı için sürekli sitemizi ziyaret etmeniz ve yayınlanan hileleri kapanmadan yapmanız sitemizden yararlanabilmeniz için önemli unutmayın. Her konu altına bizlerden hangi hileleri talep ediyorsanız yazabilirsiniz.

Hile Güncelleme Tarihi : 25 Nisan

Go Fishing Hileleleri Tıkla

Bilgisayarınızda Cheat Engine Yok ise İndirin Tıkla

Go Fishing Hile Dosyası

Go Fishing Hile Dosyası Alternatifi

Hile Anlatım Videosu


2 thoughts on “Go Fishing Balık Yakalama Hilesi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(