Facebook Oyun HileleriGlory Land Hileleri

Glory Land Hile


Glory Land Hile ile sizlerleyiz.

Glory Land oyunu Legend Online benzeri süper ve yeni bir oyun. Oyunda biz ezildik abi diyenlere yeni sıfır cıncık gibi bir oyun sunuyoruz. Oyun da bir ilginç nokta ise League Of Legends ( lol ) oyuncuları oyunu denediklerine fark edecekler ki tüm karakterler League Of Legends oyunundan çalıntı. Oradaki karakterlere çeşitli seviyeler vermişler mesela Sona 4 yıldızlı bir karakter ve en güçlüsü . Keyifli ilginç ve Legend Online tarzı devam oyunu sevenler için bulunmaz nitelikte olan bu oyunu kaçırmayın.

Glory Land Hile içeriği ;

İlk olarak söylemek isterim ki hile oldukça basit. Oyunda tıpkı Legend Online oyununda olduğu gibi yine VIP sistem bulunmaktadır. Parayı bastıranlar süre beklemek zorunda kalmadan tüm aktiviteleri gerçekleştirirken , VIP olamayan bizler beklemek zorunda kalmayacağız.


Cheat Engine kullanarak yapılan hile de Enable Speed Hack kısmını aktif edin ve tüm genişletmeleri, geliştirmeleri, güncellemeleri bir kaç saniye içinde tamamlayın.

Gerekli Program Cheat Engine : TIKLA

Glory Land Oyna

Trgala Anlatımı ile hile anlatım videosu sizlerle..


4 thoughts on “Glory Land Hile”

  1. murat üstat castle clash hile güncellemesi mümkünmü acaba hile çalışmıyor artık şimdiden teşekkürler emeklerine sağlık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(