Oyun Tanıtımları

Global Strike Oyun Tanıtımı


Merhaba Trgala Ailesi Yepyeni Oyun Tanıtım Konusu Olarak Ele Aldığımız Global Strike Oyununda Sizlere Oyun Tanıtımını Sunuyoruz .
Yeni Eklenen Konular ve Daha Fazlası İçin Takipte Kal Paylaşımlardan İlk Sen Haberdar Ol!

Game321 tarafından yayımlanan Global Strike, yükleme yapmadan tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz bir MMOFPS oyunudur. First Blood oyununun İngilizce versiyonu olan Global Strike, kullanıcı dostu arayüzü, 3D grafikleri, zengin içeriği ve kurulum gerektirmeyen yapısı sebebiyle her an, herhangi bir bilgisayardan kolaylıkla oynanabilmekte.

Oyun mekanları şehir merkezi,tren,çöl,buzul,kale gibi farklı ortamlardır.Takım çatışması, bireysel çatışma, bomba kurma, mutasyon, boss savaşı gibi farklı savaş ortamları bulunmaktadır.Harita ve mod seçeneklerinin yanı sıra özel karakterleri, zengin silah ve mühimmat seçenekleride bulunur.Oyundaki rütbe sistemi de farklı bir rekabet oluşmasını sağlıyor.


Makinalı tüfek, tabanca, keskin nişancı tüfeği ve yakın mesafe silahıyla birlikte bomba çeşitlerinin de bulunduğu oyunda, çatışma esnasında üzerinizde bomba, bıçak, tabanca ve ağır silah bulundurabiliyorsunuz.

Tarayıcı üzerinden oynanması sebebiyle client tabanlı MMOFPS’lere göre daha düşük performans gösterse de, içerdiği özellikler sayesinde Global Strike benzerlerine göre keyifli bir oyun deneyimi sunuyor.

Oyun Tanıtım Videosu Çok Yakında Eklenecektir . !

 


5 thoughts on “Global Strike Oyun Tanıtımı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(