Oyun Tanıtımları

Gitar Hero Oyun Tanıtımı Ve Hilesi


Merhaba Trgala Takipçileri Bu Konumuzda Sizlere Gitar Hero Oyunumuzda Tanıtım Ve Hile Konusu İle Karşınızdayız . 
Gitar Hero
Adındanda anlaşılacağı gibi bir müzik oyunu. Oyunu kısaca anlatayım ilk başta oyun zor gibi gözükebilir ama elleriniz alıştığı zaman çok kolay gelecektir.

Oyunda şarkılar seviyeye göre gruplandırılmış 1,2,3,4,5 daha doğrusu zorluklarına göre gruplandılırmış bir keresinde 5. Seviyeye gireyim dedim girer girmez yandım buda benden size bir anı olsun.Oyunda ayriyeten talerlin sıralanışıda var 5 adet tel var ama isterseniz 3 teli isterseniz 4 isterseniz 5 telide kullanabilirsiniz size bir tavsiye 5 telin hepsini kullanmayın 3 veya 4 tane kullanın nedenini oyuna girince öğrenirsiniz burada söylemiyim sürpriz olsun.

Oyunda bir sürü grup ve o grupların bir sürü şarkısı var istediğinizi seçip oynayın size kalmış ayrıca multiplayer özelliğide var başkalarıyla puan yarıştırabilirsiniz arkadaşlarınızla veya tanımadığınız kişilerle.Bu arada söylemeyi unuttuysam özür dilerim oyunda puan sistemide var.Günlük ve kalıcı olanlar var kalıcıyı anlamışsınızdır zaten.


Bazı notalar var yandaki kutuyu dolduruyorlar ve tam dolduğunda ayarladığınız tuşa basarsanız 2 kat puan veriyor mesela 4 kat puan aluyorsanız 8 kat oluyor.Eğer bir notaya basamazsanız veya erken basarsanız kat puanlar gidiyor ama 40 50 notaya bastıktan sonra tekrar doluyor oyun tanıtımı bu kadar arkadaşlar.

Okuduğunuz için teşekkürler. İYİ oyunlar İYİ hileler tekrar görüşmek üzere.

Bu Oyunda Hile Bekliyorsanız Yorumlamayı Unutmayın Çünkü Kısa Sürede Hile Gelecek 😉


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(