Facebook Oyun HileleriGalaxy Life Hileleri

Galaxy Life – Locker Blue


Locker Blue for Galaxy Life – Flip Flop Enemy

Uzaklardaki gezegen Starling’de her zaman parti zamanı idi ta ki kötü kalpli bir Starling’de Doğan’a ve ve bu barış gezegenine kaos getirene kadar! Bir üs ve savunma kuleleri inşaa ederek Starling’e yapılan Firebit saldırılarını durdur. Gezegene yapılan saldırıları savuşturabilir misin?

Galaxy Life sizler verilecek olan gezegendeki bulunan askerlerinizin durumlarını ayarlyacak ve onlara çeşitli malzeme ve paralar kullanarak onların çoğalmasını ve güçlenmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle gezegeni koruyacak ve askerlerinizin güçlerininin yeterli olduğunu düşündüğünüz zaman diğer gezegenlere saldırılar yaparak sizler değerli malzemelerin sahibi olacak ve köyünüzü güçlendirebileceksiniz. Kendi ordunuz ile bir gezegene sahip olacak sonrasında sizler kazançlarınızın ardından kendi gezegeninizi büyütebilecek veya başka bir gezegen sahibi olabileceksiniz. Galaxy life oyununda sizler online olarak oynayacağınızdan dolayı gruplara katılacak ve kendi arkadaşlarınız ile çeşitli alışverişler yapabileceksiniz.


Locker Blue ile düşmana saldırdığında onları bir süreliğine durduracak. Böylece düşman gezegenini kolayca yağmalayabileceksin.

————————————————————————————————————

LOCKER BLUE İNDİR


———————————————————————————————————–
Watch video :

Locker Blue for Galaxy Life – Flip Flop Enemy


6 thoughts on “Galaxy Life – Locker Blue”

    1. Gems hilelerinin ömrü çok kısa olduğu için ben bu konu üzerinde çalışmak ne kadar mantıklı. Uğraştığımıza değmiyor.
      Ayrıca Dungeon Rampage oyununun o kadar çok hilesi var ki. Bırak bu da eksik kalsın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(