Facebook Oyun HileleriForest Mania Hileleri

Forest Mania Sonsuz Hile


Forest Mania Oyununda sizlere Sonsuz Kristal & Fruit & Can & Skor Hilelerini Tek Bir Video Ve Çok Kolay Bir Şekilde Sizlerle Olacaktır . 

Forest Mania kullanıcıların tablet ve akıllı telefonları üzerinde oynamaktan en fazla keyif aldıkları eşleştirme oyunları kategorisinde yer alan keyifli bir oyun.


Oyunda toplamda 200’den fazla bölüm bulunuyor. Bu bölümlerin her biri diğerinden bağımsız olarak farklı tasarlanmış. Bu da oyunun kısa bir süre sonra monoton hale gelmesine engel oluyor ve heyecanı uzun süre muhafaza ediyor. Kontroller diğer oyunlarda olduğu gibi parmak sürükleme hareketi üzerine kurulu.Eşleştirme oyunlarında görmeye alıştığımız türden bonuslara sahip olan oyunda farklı tipteki bonusları kullanarak bölümler esnasında avantaj elde edebilirsiniz. Oyunda sunulan bölümleri geçtikçe yeni bölümler ve hatta bölüm sonu canavarlarından oluşan bir takım bölümler açılacak. Eşleştirme oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Forest Mania’yı mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum. Bu Hilemizi Kullanarakta Hızlı Şekilde Bölümleri Geçebileceksiniz . Hilemizi Denemeden Geçmeyin Eğlenceli Bir O kadarda Kolay Sadece Cheat Engine Programı Gerekmektedir .

Cheat Engine Yok İse İndirmek İçin Tıkla 

Hile Anlatım Videosu


1 thought on “Forest Mania Sonsuz Hile”

  1. fruit hilesi çalıştı fakat diamond çalışmıyor. Acaba yeni bir hilesini yapabilir misiniz? Teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(