Facebook Oyun HileleriFootball Rush hile

Football Rush oyunu hilesi


Uzun zamandır böyle kaliteli oyunlar çıkmıyordu. Sizler için güzel bir oyun ve Football Rush oyunu hilesi.

Facebook’ta genelde futbol oyunları menejerlik üzerine kurulu. Hal böyle olunca tek düze oyunlar zamanla sıkıyor. Farklı bir oyun deneyimi için çıkarılan Football Rush henüz beta. Fakat beta olmasına rağmen şuan bile hem görsellik hem oynayış bakımından rakipsiz durumda. Oyunda tek yapmanız gereken tuşları seçip size verilen rakipleri ezmeniz. Zamanla yeni takımlarla oynayabilme ve yıldız oyunculara erişebilme olanağınız artıyor. Başlarda sadece turnuva kazanmaya dönük olan oyunumuz zamanla teke tek zorlu rakiplerle ve takımına maçlarla (Yenilen takımını diğerine veriyor) bu şekilde sürüp gidiyor. Başta oynadığınız aslında öğretici turnuva zamanla asıl oyuna kavuşuyorsunuz. Başları sıkıcı ama zamanla zev için bu zorluğu neden çekmeniz gerektiğini anlayacaksınız.

football- rash-hile


Şimdi hilemize gelecek olursak oyunda en önemli şey malasef enerji. Her oyundan sonra enerjiniz bir düşmektedir. Toplam 5 enerjiye sahipsiniz. İşte sizler için verdiğimiz programsız kolayca enerji hilesi oyunu oynayın zevkinize zevk katın.

Hile videosu kolay ve anlaşılırdır sonuna kadar izleyiniz. Merak ettiğiniz bir şey var ise bize yorum olarak yazabilirsiniz.


2 thoughts on “Football Rush oyunu hilesi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(