Facebook Oyun HileleriFlappy Bird HileleriFlappy Flight hileleri

Flappy Flight Engel Yok Etme, Engel Hafifletme, Skor Hilesi


Facebook oyunları ile arası iyi olan arkadaşlarım bilirler, android uygulamalarda dikkatleri üzerine çeken Flappy Bird oyununun Facebook versiyonu olan Flappy Flight oyunda zorlu engeller ile az puan yapıp oyuna tekrar başlamaya son. Sizlere Flappy Bird Hilesi sunuyoruz. Hemde Flappy Bird Engel Kaldırma Hilesi. Artık zorlu engeller yerine düz bir çizgide oyuna devam edeceksiniz. Veya Hiç engel olmadan oyunu oynayabileceksiniz. Ve skor hilesi ile en yüksek skora siz sahip olacaksınız.

Gerekli Program Cheat Engine : TIKLA

Oyun Linki OYNA

Flappy Flight Engel Azaltma Hilesi : Flappy Flight oyununda rakipleriniz bir çok engel ile boğuşurken bu engelleri azaltarak oynamak ister misiniz ? Cevabınız evet ise bu hile tam da size göre.

NOT: Videoda gösteremedik fakat Enable Speed Hack Kısmını 1.0 yerine daha yüksek bir hale getirirseniz Hızla skor yaparsınız.

Flappy Flight Engel Azaltma Hilesi Anlatım Videosu

[youtube id=”HNn3vHf_79w” width=”600″ height=”350″]

Flappy Flight Engel Yok Etme Hilesi : Flappy Flight oyununda rakipleriniz bir çok engel ile boğuşurken bu engelleri ortadn tamamen kaldırarak oynamak ister misiniz ? Cevabınız evet ise bu hile tam da size göre.


NOT: Videoda gösteremedik fakat Enable Speed Hack Kısmını 1.0 yerine daha yüksek bir hale getirirseniz Hızla skor yaparsınız.

Flappy Flight Engel Yok Etme Hilesi Anlatım Videosu 

[youtube id=”aucGc8zzPik” width=”600″ height=”350″]

Flappy Flight Puan Hilesi : Flappy Flight oyununda yüksek skorlar yapmak isteyenler aşağıdaki videoyu dikkatlice izleyin.

Flappy Flight Puan Hilesi Anlatım Videosu

[youtube id=”22MfosYbGsU” width=”600″ height=”350″]

 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(