Oyun Tanıtımları

Feist Oyun Tanıtımı


Merhaba Trgala Takipçileri Bu Konumuzda Sizlere Yine Yeni Oyun Tanıtımı İle Karşınızdayız . Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ve Gün Yüzüne Çıkmamış Oyunlara Hile Yapan Ve Artık Tanıtan Bir Trgala İle Hepinize Öncelikle Selam . Feist Oyun Tanıtımı Şuan Karşınızda Dilerseniz Yazılı Tanıtım Ve Videolu Tanıtımlar İle Sunuyoruz .
Bu oyunumuz oldukça çerez gelebilir size ama unity oyun motoruyla yapılmış oldukça başarılı bir yapım olmuş.Android tabanlı olan bir oyuna benziyor fakat bilgisayarda oynamak oldukça zevkli tabikide.

 


Oyunumuz ürkütücü bir ormanda,mağarada,dağda veya bataklıkta geçebilir.Kontrol ettiğimiz yaratık oldukça çirkin de olabilir.Ama emin olun ki karşılaştığımız düşman yaratıklar daha da korkunç.Bu oyunda hayatta kalmaya çalışacağız.Tuzaklarla karşılaşabiliriz ve ne yapacağı bilinmeyen düşmanlarla ama tek bildiğim atik ve çevik bir karakteri kullandığımız.Tüyleri sizi korkutmasın aslında oda iyi bir yaratık.Kendinizden kat ve kat büyük yaratıklarlada karşılaşabilirsiniz kendinizden ufakta ama hepsi aynı tehlikede.Oyun da sinekleri yiyerek güçlenebiliyoruz ayrıca.Bol zıplamalı ve ürkütücü bir oyun sizleri bekliyor.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(