Facebook Oyun HileleriFarm Ville 2 Hileleri

FarmVille 2 Yeni Sonsuz Hile Botu


FarmVille2 oyununda markeyi ücretsiz yapmak, tüm hayvan ve tohumlara, dekorasyon eşyalarına ücretsiz sahip olmak, cash ile satılan herşeyi almak, envanterinizi fullemek için bu hileyi kaçırmayın. FarmVille 2 Hileleri ile sizlerleyiz.

FarmVille 2 Hileleri TIKLA

Cheat Engine olmadan Hile çalışmaz.

Gerekli Program Cheat Engine İNDİR

Gerekli Hile Programı İNDİR

Gerekli Hile Programı Alternatifi İNDİR

Bilgisayarında Cheat Engine Olmayan arkadaşlar Cheat Engine Linkine tıklayıp indirin ve bilgisayarınıza kurun daha sonra hile botunu indirin ve Sonsuz Hile Programı çalışmazsa ya da indirmede sıkıntı yaşarsanız alternatifini deneyin.

farmtrgala2

Please select a processor kısmından oyunu açtığınız tarayıcıyı seçin ve Attach to the written processor butonuna tıklayın.

farmtrgala3

Attach dedikten sonra karşınıza çıkacak ekran bu şekilde. Her biri farkı bir hileyi simgelemekte.

farmtrgala

Cash İle alakalı ilk seçenek bilgisi seçeneğe tıklayıp ON yapın ve marketteki cash ile satılan herşeyi cash değerinde alın. Ve her aldığınız üründe cash miktarınız artacaktır. Fakat sayfayı yenilediğinizde aldığınız ürünleriniz envanterinizde bulunurken kazandığınız Cashler kaybolmuş olacak. Marketten herşeyi ücretsiz alma hilesi diyebiliriz. Sizden istenen tek gereklilik ise en az 1 cashinizin zatn hesabınızda var olmasıdır.

Make Cash İtems to Cost Coins : Markette Cash ile satılan herşeyi Altın ile almanızı sağlar. Hileyi ON yaptıktan sonra 1 adet domatesi alıp, ekin ve hasat edin. Markete girdiğinizde herşey cüzi miktarlarda altına dönüşecek.

Make Cash Animals To Cost Coins : Markette Cash ile satılan hayvanları Altın ile almanızı sağlar.

Make instant reedem, Buildings without parts :  İnşa etmek istediğiniz her ne olursa olsun ,komşularınızdan yardım alarak parçalar beklemeden , bir anda yapmanızı sağlar.


Harvest İnstantly Hen, Well, Fuel, Furnace : Fırın, Kümesler, Kuyu gibi herşeyi ard arda toplamanızı sağlar.

Enable Water Hack + Crafting Power : Suyunuz hiç tükenmeden, Mutfak , atöyle gibi yerlerde sınırsız üretim yapmanızı sağlar.

Get 300.000 Exp From Playsing Hay Wagon/ Poll : Saman arabası ve ya havuz aldıp, her yerleştirdiğinizde 300.000 exp kazanıp , 1 seviye atlamanızı sağlar.

Buy for 0 and Sell Manor 8.000.000 coins : Harvestate Malikanesi alıp (ücretsizdir), sattığınızda 8.000.000 altın kazanırsınız. Bu da sizlerin sınırsız altına sahip olmanızı sağlar.

Ask’s And Post’s Will Be Ready in 5 minutes: Ödülle hayvanları 5 dakikada bir toplamanızı sağlar ve arkadaşlarınıza 5 dakikada bir ödül, istek ve hediyeler göndermenizi sağlar.

Plant 1 Crop Harvest 300x and Blue Mastery : Topladığınız ekinleri bir seferinde 300 kez toplamış sayılırsınız.

Remove All Rock Wood (Visiting Neighbours) : Bu seçineği aktif edip bir komşunuza ziyarete gidiniz. Döndüğünüzde tarlanızda tüm tahta, kaya, taş vs.. temizlenmiş olacaktır.

Packs 15, 25 , 30 Will Be 300 x : Her 15li 20 li ve 30 lu paketi 300lü paket haline getirir.

 

Kod Bölümü hakkında açıklama

Programın üst kısmında yer alan kodları kullanınız arkadaşlar. Aramak istediğiniz kodu CODE 1 kısmına, Değiştirmek istediğiniz kodu da CODE 2 yazan yere yapıştırıp, REPLACE diyorsunuz. Eğer işleminiz başarı ile gerçekleştiyse karşınıza DONE yazısı çıkacak.

 

Gördüğünüz gibi hilenin sizlere kazandırdıkları tüm sarf malzemeleri, altını, suyu, hayvanları vs.. herşeyi sonsuzluğa kavuşturması, Cash ile satılan herşeyi ücretsiz sahip olmanız, tek seferde çok daha fazla ürün elde etmeniz gibi saymakla bitmeyecek güzellikleri bulunmakta. Videomuzu dikkatli izleyiniz. Herhangi bir sorunuz olursa bizlere ulaşınız. Keyifli oyunlar arkadaşlar.

FarmVille 2 Programı Anlatımı 1

[youtube id=”mxeT9CTFXBg” width=”600″ height=”350″

FarmVille 2 Programı Anlatımı 2

[youtube id=”7hbMfKka07k” width=”600″ height=”350″]


1 thought on “FarmVille 2 Yeni Sonsuz Hile Botu”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(