Facebook Oyun HileleriFarm Ville 2 Hilelerifarmville2 Hileleri

FarmVille 2 Yeni Hile Programı 5 Kasım


FarmVille 2 Yeni Hile Programı 5 Kasım tarihli gönderi ile karşınızdayız.

FarmVille 2 Hileleri, FarmVille 2 Hilesi, FarmVille 2 Hile ve daha fazlası için bu konuyu inceleyin.

Yöntem yöntem sizlere FarmVille 2 oyunu için hileler sunacağız.

Hile Güncellenmiştir !

Daha fazla FarmVille 2 Hilesi için Tıkla

1. FarmVille 2 Hile Programı ( Güncel )

Güncellenen FarmVille 2 Programını sizlere sunacağım. Önceki FarmVille 2 Trainerlerden hiç bir farkı olmamakla beraber güncel versiyonu için konuyu inceleyin. Bu FarmVille 2 Hile Programı güncellendi ve sitedekiler malesef artık çalışmıyor.

Gerekli Program Cheat Engine : TIKLA

Gerekli Hile Programı İNDİR

Gerekli Hile Programı Alternatifi İNDİR

Kullanımını artık herkes biliyor fakat yine de resimli olarak gösterelim. Gösterilen yerden tarayıcınızı seçip Attach diyorsunuz.

farmville2-hile2

 

FarmVille 2 Güncel Hile Programı bu şekilde açılacaktır.

trgala-farmville2

 

FarmVille 2 Hile Programı açıklamaları ;

1. FarmVille 2 Hilesi : Cash Hilesidir. Aktif ettiğinizde 1 cashiniz 10.000 Cash oluyor ve hileyi aktif etmek için ilk önce 5 li yem paketi satın almanız gerekiyor.

farmville2-hile2

2. FarmVille 2 Hilesi : Cashi olmayanlar için bu hile aktif edilmelidir. Marketi ücretsiz yapıyorsunuz.

3. FarmVille 2 Hilesi : Domuz kumbarası hilesidir.

4. FarmVille 2 Hilesi : İnşaatları tamamlama hilesidir.

5. FarmVille 2 Hilesi : Görevleri tamamlamak için gerekli olan materyalleri tamamlama hilesidir.

6. FarmVille 2 Hilesi : Hasat Hilesidir.

7. FarmVille 2 Hilesi : Su Hilesi fakat çökme sorunu olabilir.

8. FarmVille 2 Hilesi :Exp Hilesidir. Bir saman arabası alın ve bahçenize yerleştirip satın. 500.000 xp kazanıyorsunuz.

9. FarmVille 2 Hilesi : Gold Hilesi Harvestate Malikanesi alıp bahçeye koyup satarak 15.000.000 altın sahibi oluyorsunuz.

10. FarmVille 2 Hilesi : Görev materiyallerini arkadaşlardan isterken 10 saat 20 saat beklemeden 5 dakikada bir yayın yapmanızı sağlama hilesi

11. FarmVille 2 Hilesi : Hasatlar için ustalık nişanları alabilir ve 1 kez hasat alacağınız yere 500 kez hasat alıyorsunuz.

12. FarmVille 2 Hilesi : Kay, taş ağaçları temizlemek için kullanılan hiledir. Hileyi aktif edip bir komşu ziyareti yapmanız gerekiyor.

13. FarmVille 2 Hilesi : paketleri x500 ile çarpın.

Hile Anlatım Videosu


Hile Programın da ilk şık 1 tane olsun Cashi olanlar için geçerlidir. 2. şık ise cashi 0 olanlar için. 2 Şık çalışmadı ve hiç cashiniz yok ne yapacaksınız ? 1 tane olsun cash sahibi olmanız gerekiyor.

2. FarmVille 2 Cash Hilesi

FarmVille 2 oyununda FarmVille 2 Hile Programlarının düzgün çalışması için ve daha ötesi kolay bir şekilde hile yapabilmek için 1 tane olsun Cashe sahip olmamız gerekmektedir. Şayet ki Cash değeriniz 0 ise işler biraz zora koşuluyor. Bazı hileler daha doğrusu pek çok hile 1 tane olsun cash olmadan olmuyor. Bu nedenle sizlere bir kaç tane FarmVille 2 Cashi yapabileceğiniz bir hile göstereceğim.

hangi tarayıcıdan hile yapacaksınız o tarayıcıya uygun Hola eklentisini kurmanız gerekiyor.

Mozilla İçin Hola Eklentisi TIKLA

Chrome için Hola Eklentisi

Ben Mozilla için resimli anlatım hazırladım Fakat Google Chromeden yapacak olanlar verdiğim linke tıklayıp Eklentiyi Ekle diyecekler ve direk Holayı tarayıcılarına kurmuş olacaklar.

Mozilla tarayıcı için ise yukarıdaki linke tıkladığınızda karşınıza açılacak sayfa bu şekilde olacak. Add to Firefox diyorsunuz.

mozillahola1-300x192

 

izin ver seçeneği çıktığında izin verin ve Şimdi Kur seçeneği geldiğinde  Şimdi kur demelisiniz.

mozillahola3-300x205

Kurulup kurulmadığını anlamak için Araçlar Eklentiler demelisiniz. Eklentilerde kurulduğunu ve Etkin olduğunu göreceksiniz.

mozillahola4-300x61

Kenarda simgesini de göreceksiniz. Hola kurulumu bu kadar basit bir işlemdir. Ve eğer kurduktan sonra göremezseniz bu iki tarayıcı içinde olan bir şey tarayıcıyı komple kapatıp tekrar açın.

mozillahola2-300x220

Bu hile için en güzel yanı çevrenizdeki insanlara da yapabilirsiniz. Yani facebook şifresini bilmeden profil resmine tıklayıp yukarıda çıkan ıd sini alarak kolaylık ile uygulayabilir yakınlarınızı sevindirebilirsiniz.Hileyi kendinize ya da başkasına kime yapmak istiyorsanız  profil fotoğrafınıza veya , bir yakınınızın profil fotoğrafına tıklayın tıklayın.

farmville2userkey-300x131

Resimde ki Gibi Userkey ıdsini alın. Bu kısım Userkey kısmınız olup hile için gereklidir. Şimdi ise Size Cash kazandıracak siteye gitmeniz gerekiyor. Site linkinin en sonuna userkey= sonrasına gelip profilinizden aldığınız userkey kodunuz yapıştırıp linke gidin.

Hile Yapılacak Site Adresi TIKLA

promosyonfarmville2-300x22

Dikkat edilmesi gereken son ayırıntı ise yanda çıkan Hola eklentisinde Yeni Zelanda Üklesini seçmeniz gerekiyor.  Devamı için videoyu izleyebilirsiniz. Çıkan sorulara yanıt vereceksiniz ve cash hesabınıza yüklenmiş olacak. Bunu sayısız kez tekrarlayabilirsiniz ama size 1 tane cash dahi yetecektir.  Tüm işlemler bitince oyunu yenileyin cash ile yukarıda anlattığımız hileyi başarı ile yapabilir. FramVille 2 Cash Hilesi ile marketi ücretsiz hale getirip tüm ihtiyacınızı karşılayabileceksiniz.

Videonun başında 0 cashim var.

FARMVİLLE2CASH-300x179

Video Sonu 2 Cash

FARMVİLLE2CASH2-300x180

 Hile Anlatım Videosu

3. Cashi Olanlar İçin FarmVille 2 Hile Programı

Bildiğiniz gibi dönem dönem FarmVille 2 yukarıda ilk vermiş olduğumuz hile programı fix yemekte. Yani dönem dönem kesinlikle çalışmıyor. Ve sizler Cash değeriniz 1 tane olsun var ise daha da kolay bir yöntem ile FarmVille 2 Hilesi uygulayabilirsiniz. Bu da bir program olup bence ilk programdan daha basit.

FarmVille2 oyununu açın ve Hile Programını açın. Daha sonra oyuna dönüp oyunu tam sayfa yapın ve F6 Tuşuna basarak küçültün. program çıkan sonuçları onaylayın. En son seçenekte No diyeceksiniz. Yine 5li yem paketinden 1 tane alarak hileye başlıyorsunuz. Hile Anlatım Videosunu dikkatlice izleyerek uygulayabilirsiniz.

Yalnızca bu hileyi uygulamak için Cash gerekiyor unutmayın.

Gerekli Program Cheat Engine : TIKLA

Gerekli Dosya : TIKLA

Hile Anlatım Videosu


15 thoughts on “FarmVille 2 Yeni Hile Programı 5 Kasım”

  1. Yeni Güncellenen Hile Çok Güzel Çalışıyor 10.000 Cash Hileside Market Hileside Sorunsuz Çalışmaktadır…!!

  2. 2 hilede de eksik yapı malzemelerini satın alamıyorum farm parasını arttırmama rağman olmuyor fv trainer de yapı malzemelerini tamamlama hilesini aktif ettiğim zaman hata veriyor farmbuck da ise satın al dediğimde satın almıyor lütfen yardım edin.

  3. Merhaba,İletişim kutusu olmadığı için buraya yazıyorum.Acaba Farmville 2 baştan başlatmak yani sıfırdan başlatmak mümkün mü? ( Benim çifliğim yanlış hileden dolayı eşyalarım gizlendi.) oynayamıyorum alan yok diyor.Bunun için silip baştan başlamak istiyorum.

    1. Aynı şey benimde başıma geldi 3 gündür uğraşıyorum deliye döndüm her şeyim yok oldu bomboş bir arazim var LÜTFEN biri yardım etsin

  4. windows 8.1 pro işletim sisteminde bir türlü çalıstıramıyorum lütfen yardım edin …

  5. alternatif linkteki hile açılmıyor diğerinde ise 10dk bekliyorum süre tekrar 10dakikaya çıkıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(