Facebook Oyun HileleriFarm Ville 2 Hileleri

FarmVille 2 Hile Programı


FarmVille 2 Hile Programı ile Marketteki Yakıt, Üretim Gücü, Biberon, Budama Makası, Büyüme Paketi, Canlandırma Paketi, Şeker, Tuz, Bal , Su Gübre, Yem, Onay Bilerleri vs.. Envanterinizi doldurabileceğiniz ve oyunda sizlere kolaylık sağlayacak ne varsa hepsini alabilir, tüm hayvanlara ücretsiz sahip olabilir, tüm dekorasyon ürünlerini alabilir, Ağaçlar ile çiftliğinizi süsleyebilirsiniz.Tüm bunları  almak içinse  Marketi Ücretsiz hale getirmeniz gerekiyor. Programdaki en büyük değişiklik zaten bu seçenekte. Bunu yapmak için konu içerisinde detaylı açıklamalara yer verdik. ve 2. videomuz bu konu üzerinedir fakat yeri gelmişken söylemek isterim ki bu harika kolaylığı sadece Bodur Ağaç alarak sağlıyorsunuz.

Gerekli Program Cheat Engine İNDİR

Gerekli Hile Programı İNDİR

Gerekli Hile Programı Alternatifi İNDİR

FarmVille 2 Tüm Kodlu ve Programlı Hile Arşivi TIKLA

Transform 1 Cash in 1000 Cash And Buy All İtems : 1 Cashi olan herkes bu hileyi aktifleştirdiğinde Sürekli Cash Kazanarak marketteki her ürünü Cash ile satın alabilecek fakat Cashi azalmayacak giderek artacak.

Make Cash İtems to Cost Coins : Markette Cash ile satılan herşeyi Ücretsiz almanızı sağlayacak seçenektir. Oyunu ve Hile Programını açın. Hile Programında bu seçeneği aktif edin ve markete girip Bodur Ağaç Alın. Çiftliğinize koyduktan sonra markete tekrar girdiğinizde herşeyin ücretsiz olduğunu göreceksiniz.

Make Cash Animals To Cost Coins : Markette Cash ile satılan hayvanları Altın ile almanızı sağlar.

Make instant reedem, Buildings without parts :  İnşa etmek istediğiniz her ne olursa olsun ,komşularınızdan yardım alarak parçalar beklemeden , bir anda yapmanızı sağlar.

Harvest İnstantly Hen, Well, Fuel, Furnace : Fırın, Kümesler, Kuyu gibi herşeyi ard arda toplamanızı sağlar.

Enable Water Hack + Crafting Power : Suyunuz hiç tükenmeden, Mutfak , atöyle gibi yerlerde sınırsız üretim yapmanızı sağlar.


Get 300.000 Exp From Playsing Hay Wagon/ Poll : Saman arabası ve ya havuz aldıp, her yerleştirdiğinizde 300.000 exp kazanıp , 1 seviye atlamanızı sağlar.

Buy for 0 and Sell Manor 8.000.000 coins : Harvestate Malikanesi alıp (ücretsizdir), sattığınızda 8.000.000 altın kazanırsınız. Bu da sizlerin sınırsız altına sahip olmanızı sağlar.

Ask’s And Post’s Will Be Ready in 5 minutes: Ödülle hayvanları 5 dakikada bir toplamanızı sağlar ve arkadaşlarınıza 5 dakikada bir ödül, istek ve hediyeler göndermenizi sağlar.

Plant 1 Crop Harvest 300x and Blue Mastery : Topladığınız ekinleri bir seferinde 300 kez toplamış sayılırsınız.

Remove All Rock Wood (Visiting Neighbours) : Bu seçineği aktif edip bir komşunuza ziyarete gidiniz. Döndüğünüzde tarlanızda tüm tahta, kaya, taş vs.. temizlenmiş olacaktır.

Packs 15, 25 , 30 Will Be 300 x : Her 15li 20 li ve 30 lu paketi 300lü paket haline getirir.

Kod Bölümü hakkında açıklama

Programın üst kısmında yer alan kodları kullanınız arkadaşlar. Aramak istediğiniz kodu CODE 1 kısmına, Değiştirmek istediğiniz kodu da CODE 2 yazan yere yapıştırıp, REPLACE diyorsunuz. Eğer işleminiz başarı ile gerçekleştiyse karşınıza DONE yazısı çıkacak.

FarmVille 2 Tranier Botun Genel Kullanımı Videosu

FarmVille 2 Botun Güncelleme Sonrası Değişen Kısımlarını Anlatan Video


2 thoughts on “FarmVille 2 Hile Programı”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(