Facebook Oyun HileleriFarm Ville 2 Hileleri

FarmVille 2 Hile Botu 2014


FarmVille2 oyununda 2014 yılında da Trgala sizlerle. Yenilenen botunuz kullanıma hazır arkadaşlar. Güncel  Tranier ile herşeye ücretsiz sahip olun ve çiftliğinizi geliştirin.   Basamak basamak sizlere neler yapmanız gerektiğini yazılı ve video da sesli olarak anlattık arkadaşlar.

Gerekli Program Cheat Engine İNDİR

Gerekli Sonsuz Hile Botu İNDİR

Arkadaşlar yukarıda verdiğim iki linkide indirip bilgisayarınıza kurun. Ve Botunuzu çalıştırın.Karşınıza gelecek ekran bu şekilde olacak.

 

farmville2-bonusgala4

 

Please select a processor kısmından oyunu açtığınız tarayıcıyı seçin ve Attach to the written processor butonuna tıklayın.

farmville2-bonusgala2

farmville2-bonusgala3

 

Attach dedikten sonra karşınıza çıkacak ekran bu şekilde. Her biri farkı bir hileyi simgelemekte.

farmville2trgala

Cash İle alakalı ilk seçenek yenilendi arkadaşlar. Seçeneğe tıklayıp ON yapın ve marketteki cash ile satılan herşeyi cash değerinde alın. Ve her aldığınız üründe cash miktarınız artacaktır. Fakat sayfayı yenilediğinizde aldığınız ürünleriniz envanterinizde bulunurken kazandığınız Cashler kaybolmuş olacak. Marketten herşeyi ücretsiz alma hilesi diyebiliriz. Sizden istenen tek gereklilik ise en az 1 cashinizin zatn hesabınızda var olmasıdır.

Make Cash İtems to Cost Coins : Markette Cash ile satılan herşeyi Altın ile almanızı sağlar. Hileyi ON yaptıktan sonra Fakat uygularsan 1 adet domatesi alıp, ekin ve hasat edin. Markete girdiğinizde herşey cüzi miktarlarda altına dönüşecek.

Make Cash Animals To Cost Coins : Markette Cash ile satılan hayvanları Altın ile almanızı sağlar.


Make instant reedem, Buildings without parts :  İnşa etmek istediğiniz her ne olursa olsun ,komşularınızdan yardım alarak parçalar beklemeden , bir anda yapmanızı sağlar.

Harvest İnstantly Hen, Well, Fuel, Furnace : Fırın, Kümesler, Kuyu gibi herşeyi ard arda toplamanızı sağlar.

Enable Water Hack + Crafting Power : Suyunuz hiç tükenmeden, Mutfak , atöyle gibi yerlerde sınırsız üretim yapmanızı sağlar.

Get 300.000 Exp From Playsing Hay Wagon/ Poll : Saman arabası ve ya havuz aldıp, her yerleştirdiğinizde 300.000 exp kazanıp , 1 seviye atlamanızı sağlar.

Buy for 0 and Sell Manor 8.000.000 coins : Harvestate Malikanesi alıp (ücretsizdir), sattığınızda 8.000.000 altın kazanırsınız. Bu da sizlerin sınırsız altına sahip olmanızı sağlar.

Ask’s And Post’s Will Be Ready in 5 minutes: Ödülle hayvanları 5 dakikada bir toplamanızı sağlar ve arkadaşlarınıza 5 dakikada bir ödül, istek ve hediyeler göndermenizi sağlar.

Plant 1 Crop Harvest 300x and Blue Mastery : Topladığınız ekinleri bir seferinde 300 kez toplamış sayılırsınız.

Remove All Rock Wood (Visiting Neighbours) : Bu seçineği aktif edip bir komşunuza ziyarete gidiniz. Döndüğünüzde tarlanızda tüm tahta, kaya, taş vs.. temizlenmiş olacaktır.

Packs 15, 25 , 30 Will Be 300 x : Her 15li 20 li ve 30 lu paketi 300lü paket haline getirir.

 

Kod Bölümü hakkında açıklama

Programın üst kısmında yer alan kodları kullanınız arkadaşlar. Aramak istediğiniz kodu CODE 1 kısmına, Değiştirmek istediğiniz kodu da CODE 2 yazan yere yapıştırıp, REPLACE diyorsunuz. Eğer işleminiz başarı ile gerçekleştiyse karşınıza DONE yazısı çıkacak.

 

Gördüğünüz gibi hilenin sizlere kazandırdıkları tüm sarf malzemeleri, altını, suyu, hayvanları vs.. herşeyi sonsuzluğa kavuşturması, Cash ile satılan herşeyi ücretsiz sahip olmanız, tek seferde çok daha fazla ürün elde etmeniz gibi saymakla bitmeyecek güzellikleri bulunmakta. Videomuzu dikkatli izleyiniz. Herhangi bir sorunuz olursa bizlere ulaşınız. Keyifli oyunlar arkadaşlar.

Yenilenen FarmVille 2 Tranier Videosu


3 thoughts on “FarmVille 2 Hile Botu 2014”

  1. something is wrong with the internet plase try again later.Error finding server
    arakadlar bu yazı çıkıyor

  2. hile botu bilgisayarımda artık çalışmıyor acaba zynga önlem falan mı aldı ben mi yapamıyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(