Facebook Oyun Hilelerifarmville2 Hileleri

FarmVille 2 Cash Hilesi


FarmVille 2 Cash yani Farm Parası Hilesi ile sizlerleyiz. FarmVille 2 oyunu yaklaşık 15 gün önce güncellendi ve güncellemeden sonra FarmVille 2 Hile Programı çalıştırma konusunda sıkıntılar yaşamaya başladık. Bu sıkıntılar neler ?

Hile programı sorunsuz çalışsa bile marketi ücretsiz yapabiliyorsunuz  fakat Tüketim malzemeleri kısmı olan benzin, yakıt, tuz, şeker , su, gübre, biberonları alamıyorsunuz. -1 cash değerine düşüyor ve hileyi yapamıyorsunuz. Size FarmVille 2 Tranier de Tüketim malzemelerini de ücretsiz olarak almak için 2 yöntem göstereceğiz. Eğer 1 cashiniz bile varsa işiniz çok kolay. Hile Programında 1. Hileyi aktif ederek tüm marketi ücretsiz hale getirebileceksiniz. Ama Cashi olmayanlar için süper bir FarmVille 2 Cash Hilesi vereceğiz. Bu sayede 1 tane bile cash yapsanız marketi ücretsiz hale getirebileceksiniz.

Gerekli Program Cheat Engine İNDİR

Gerekli Hile Programı İNDİR

Gerekli Hile Programı Alternatifi İNDİR

FarmVille 2 Tüm Kodlu ve Programlı Hile Arşivi TIKLA

FarmVille 2 Tranier Nasıl Kullanılır ?

FarmVille 2 Cashi Olanlar için FarmVille 2 Hilesi Yapımı

FramVille 2 oyununda Cashi olanlar oiçin olan kızımda oyunu açın ve hile programını da aktif edin. 1. Hileyi ON konumuna getirin ve hileyi kolaylık ile uygulayın.

farmville2tranier-300x201

 

Hilenin tek püf noktası ise Programdaki 1.hileyi aktif etikten sonra 1 yem 1 cash olan kısma tıklayarak 1 yem almanız gerekiyor. Cash değernizin bir anda 10000 olduğunu göreceksiniz Bu cash oyunu yenilediğinizde gider kalıcı değildir ama hileyi uygulayıp envanterinizi fulleyebilirsiniz.

farmville21-300x215

FarmVille 2 Cashi Olmayanlar için FarmVille 2 Hilesi Yapımı

Cashi olmayanlar ise yukarıdaki basamakları uygulamadan önce en 1 cash olsun kazanmaları gerekiyor. Bunun için ise hangi tarayıcıdan hile yapacaksınız o tarayıcıya uygun Hola eklentisini kurmanız gerekiyor.

Mozilla İçin Hola Eklentisi TIKLA

Chrome için Hola Eklentisi TIKLA

Ben Mozilla için resimli anlatım hazırladım Fakat Google Chromeden yapacak olanlar verdiğim linke tıklayıp Eklentiyi Ekle diyecekler ve direk Holayı tarayıcılarına kurmuş olacaklar.

Mozilla tarayıcı için ise yukarıdaki linke tıkladığınızda karşınıza açılacak sayfa bu şekilde olacak. Add to Firefox diyorsunuz.

mozillahola1-300x192

 


izin ver seçeneği çıktığında izin verin ve Şimdi Kur seçeneği geldiğinde  Şimdi kur demelisiniz.

mozillahola3-300x205

Kurulup kurulmadığını anlamak için Araçlar Eklentiler demelisiniz. Eklentilerde kurulduğunu ve Etkin olduğunu göreceksiniz.

mozillahola4-300x61

Kenarda simgesini de göreceksiniz. Hola kurulumu bu kadar basit bir işlemdir. Ve eğer kurduktan sonra göremezseniz bu iki tarayıcı içinde olan bir şey tarayıcıyı komple kapatıp tekrar açın.

mozillahola2-300x220

Bu hile için en güzel yanı çevrenizdeki insanlara da yapabilirsiniz. Yani facebook şifresini bilmeden profil resmine tıklayıp yukarıda çıkan ıd sini alarak kolaylık ile uygulayabilir yakınlarınızı sevindirebilirsiniz.Hileyi kendinize ya da başkasına kime yapmak istiyorsanız  profil fotoğrafınıza veya , bir yakınınızın profil fotoğrafına tıklayın tıklayın.

farmville2userkey-300x131

Resimde ki Gibi Userkey ıdsini alın. Bu kısım Userkey kısmınız olup hile için gereklidir. Şimdi ise Size Cash kazandıracak siteye gitmeniz gerekiyor. Site linkinin en sonuna userkey= sonrasına gelip profilinizden aldığınız userkey kodunuz yapıştırıp linke gidin.

Hile Yapılacak Site Adresi TIKLA

promosyonfarmville2-300x22

Dikkat edilmesi gereken son ayırıntı ise yanda çıkan Hola eklentisinde Yeni Zelanda Üklesini seçmeniz gerekiyor.  Devamı için videoyu izleyebilirsiniz. Çıkan sorulara yanıt vereceksiniz ve cash hesabınıza yüklenmiş olacak. Bunu sayısız kez tekrarlayabilirsiniz ama size 1 tane cash dahi yetecektir.  Tüm işlemler bitince oyunu yenileyin cash ile yukarıda anlattığımız hileyi başarı ile yapabilir. FramVille 2 Cash Hilesi ile marketi ücretsiz hale getirip tüm ihtiyacınızı karşılayabileceksiniz.

Videonun başında 0 cashim var.

FARMVİLLE2CASH-300x179

Video Sonu 2 Cash

FARMVİLLE2CASH2-300x180

Hile Anlatım Videosu Yukarıdadır. Facebook Oyun Hileleri ve FarmVille 2 Hileleri için bizleri takip ediniz.

Videoyu izleyemeyenler için : http://www.youtube.com/watch?v=0Zk-scJ70Qw


Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(