Facebook Oyun HileleriFarm Heroes SagaFarm heroes saga hileleri

Farm Heroes Saga Fasulye Hilesi


Merhaba Arkadaşlar Farm Heroes Saga King Game Firmasının Yapmış Olduğu En Sağlam Oyunlardan Biri Olan Bulmaca Oyunlardan Sadece Bir Tanesidir.

Aylık +10.000.000’dan Fazla Kullanıcısı vardır .
Oyun içerisindeki renkli meyvelerden oluşan ürünleri eşlemek ve toplamak için yapmanız gereken şey ise yerlerini değiştirmek. Fakat bunu yaparken bazı önemli noktalara dikkat etmelisiniz. Bunlar, sınırlı sayıda sahip olduğunuz zaman ve hamle sayısı. Size verilen süre ve hamle sayısını kullanarak herhangi bir bölümde toplamanız gereken ürünleri tolayamazsanız bölümü geçemezsiniz. Bu yüzden zamanınızı ve hamle sayısınızı doğru bir şekilde kullanmalısınız . Dünyanın en popüler bulmaca oyunlarından biri olan Candy Crush Saga’nın yapımcıları tarafından hazırlanan Farm Heroes Saga, Candy Crush gibi oynadıkça bağımlılık yapan bir oyun yapısına sahiptir . Bu Oyunda En Önemli Etmenlerden Biri İse Gold & Item & Beans Olarak Bilinen Fasulye Hilesi Sizlerle Birlikte Trgala.com Adresinde Karşınızda .  Trgala Adına – Loressima & Mortal Anqel Tarafından Kodlanmıştır. Programsız Olan Bu Fasulye Hilesini Kaçırmadan Yapın . Tek Yapmanız Gereken Videoyu İzlemek Ve Gerekli Talimatları Uygulamaktır .

Not  : Session Key İle Yapılır . Videoda Detaylı SessionKey Nasıl Alınır Gösterilmiştir .


Farm Heroes Saga Programsız Fasulye Hilesi 

Farm Heroes Saga Programsız Fasulye Hilesi Anlatım Videosu


6 thoughts on “Farm Heroes Saga Fasulye Hilesi”

  1. iyi gunler hortlatyim dedim farm heroesle alakali en guncekl konunuz bu gol hileleri iptal oldu gamingcc sitesi uzerinden sadece farm heroes gold deil pet rescuede gitmis calismiyor suan bi kac gundur duzelir diye bkledik duzlmedi el atarmisiniz 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(