Facebook Oyun HileleriFarm Epic Hileleri

Farm Epic Hilesi


Farm Epic Hilesi ile karşınızdayız.

Mısırdan tutunda domatese patlıcana hatırladığım kadarıyla havuca kadar her şeyi bünyesinde barındıran bu keyifli oyunu denemediyseniz çok şey kaçırıyorsunuz demektir. Candy Crush Saga tarzında bir eşleştirme oyunu olan Farm Epic oyununda şeker yerine sebzeleri eşleştiriyorsunuz. Öyle yabana atılacak cinsten bir oyun asla değil arkadaşlar. 500.000 kişiyi aşkın kullanıcı kapasitesi olan Farm Epic oyunu hileli bir başka keyifli. Denememek için artık hiç bir sebebiniz yok.

Farm Epic Oyna

1.Farm Epic Skor Punaı Hilesi :Farm Epic Skor hilesini Aktif edin ve skorunuz arkadaş listenizde ki tüm dostlarınızın önüne geçsin =)

2. Farm Epic 90 Hamle Hilesi : Farm Epic Hamle Hilesini aktif edin ve tam 90 hamleye sahip. Oyunu büyük kolaylık ile oynama keyfine varın.
3. Farm Epic 5 Hamle Hilesi : Farm Epic Hamle Hilesini aktif edin ve oyunun bitmesine yakın aktif ederek 5 hamleye ulaşıp oyunu hemen bitirin.

4. Farm Epic Can Hilesi : Farm Epic Can Hilesini aktif edin ve canınız hiç azalmadan oynama keyfini çıkartın. Hile ile sahip olduklarınıza inanamayacaksınız. Oyuna istediğiniz kadar yanın ve beklemek zorunda kalmadan oynayın. Farm Epic Canları ile aralıksız Farm Epic oynamak artık çok basit arkadaşlar.

Hileyi Aktif ettikten sonra ki oyundan görüntü

farmepic


Farm Epic Hilesinin sağlıklı çalışabilmesi için oyuna girin ve hile programını açın. Hile Programından tarayıcınızı seçin ve oyunda herhangi bir bölüme girin ve bir kaç hamle yaptıktan sonra tüm hileleri aktif ederek Farm Epic oyununu hileli olarak keyfini çıkartın.

Cheat Engine Programı ile alakalı önemli Not !

Son zamanlarda daha doğrusu Cheat Engine Programı güncellenip 6.4 Programı piyasa sürüldüğünden bu yana henüz kapanmamış fixlenmemiş hileler için dahi olmuyor yanıtı alıyoruz. Hemen hemen her konu altına belirttiğim gibi hile çalışmıyor demeden önce lüten bilgisayarınızdaki Cheat Engine 6.3 mü yoksa 6.4 mü bir bakın. 6.4 henüz hile için hazır değil ve hilelerde sorun yaşanıyor. Kesinlikle Cheat Engine 6.3 kullanmanız gerekiyor.

Gerekli Program Cheat Engine : TIKLA

Farm Epic Hile Programı Tıkla

Farm Epic Hileleri ve Facebook Oyun Hileleri için bizden ayrılmayın.

Hile Anlatım Videosu


10 thoughts on “Farm Epic Hilesi”

 1. Hilesiz bir günün daha sonuna geldik.

  TRGALA ALLAH RIZASI İÇİN BATTLE FRONT SINIRSIZ HİLE BULABİLİR MİSİNİZ LÜTFEN…

 2. Hilesiz bir günün daha sonuna geldik.

  TRGALA ALLAH RIZASI İÇİN BATTLE FRONT SINIRSIZ HİLE BULABİLİR MİSİNİZ LÜTFEN..

 3. Hilesiz bir günün daha sonuna geldik.

  TRGALA ALLAH RIZASI İÇİN BATTLE FRONT SINIRSIZ HİLE BULABİLİR MİSİNİZ LÜTFEN.

  1. asdsdaasddsa 😀 daha dün yaptılar elması napcan her savaşta 10 asker koy 10dk oyalan 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(