Android Oyun HileleriFacebook Oyun Hileleri

Facebook Oyun Hileleri


Facebook Oyun Hileleri konusunda sizlere hizmet vermekte olan trgala bugün sizleri sitemizin genel konuları, kuralları, sizlerin istek ve düşünceleri hakkında bilgilendirme amaçlı ufak bir söyleşi yapmak amacıyla sizlerle bir fikir alış verişi yapmak niyetiyle böyle bir konu hazırlamıştır.

Sitemiz  : Trgala

Sitemizin Açılma Amacı

Facebook üzerinde oynanan oyunların sizlere hileleri, açıkları, ipuçları sunulması. Facebook üzerinden oynanan oyunların incelenmesinin yapılmasıdır.Sizler oyunlara para kaptırmayın. Para vermeden de verenler ile eşit şartlarda oynayın . Mağdur olmayın !

Sitemizde Neler Var ?

Sitemizde yüzlerce Facebook Oyununun Hilesi mevcuttur.

Sitemizden Yeni Haberler

Sitemizde sizlere artık sadece Facebook Oyun Hileleri değil, Android Oyun Hileleri de sunulmaktadır.

Neden Trgala ?

Piyasa da pek çok hile siteleri türemişken neden trgala ? Çünkü en başından beri çizgisini hiç bozmamış elinden geldiğince sizlere Facebook Oyun Hileleri sunduğu için, sizleri kıramayıp çok da hakim olmadığı bir sektör olan Android oyun hilelerine sizler madur olmayın diye girdği için, 5 yıldır sizlere virüssüz , gerçek, yalansız hileler sunduğu için, Android sektöründe bile milyonlarca hile varken sadece zararsız şekli ile sizlere hizmet sunduğu için, bu hizmetleri sizlere karşılıksız ve büyük bir zevkle verdiği için trgala.

Size düşen nedir ?

Sizlerden tek istediğimiz sitemize girip, bizleri çevrenize, arkadaşlarınıza tavsiye etmeniz. Bizi daha büyük kitleye ulaştırmanız, sitemizde zaman geçirmeniz, bizlere bulduğunuz oyun açıklarını, hileleri göndermeniz, ilginiz be yeteneğiniz var ise bizlere yardımcı olmanız yanımızda olmanız. Trgala büyük bir aile ve bu yazıyı okuyorsan sende bu ailenin bir bireyisiniz. Desteğinizi bizden esirgemeyin.

Trgala sitesine girdim ne yapacağım ?

Öncelikle aradığınız ne ise kolaylık sağlamak için sizlere bir arama kutucuğu koyduk. Oradan aradığınız ne ise yazabilirsiniz ve aradıklarınıza direk ulaşabilirsiniz.


trgala-sitesi-facebook-oyun-hileleri

Hileleri Hile Ara kısmından arayabilir, Alttaki kategorileri kullanarak da Genel olarak Facebook Hileleri, Android Hileleri, Programlar ve iletişim şeklinde istediklerinize ulaşabilirsiniz. Örneğin herhangi eski bir hileye girip bu çalışmıyor yazıp çıkıyorsunuz. Halbuki o hilenin çalışanı sitemizde mevcut. Aradığınız oyunun adını Hile ara kısmına yazarak en güncel hilesine ulaşabilirsiniz.

trgala-sitesi-facebook-oyun-hileleri2

Hile ara kısmının hemen altın da en son eklenen Facebook Oyun Hileleri kısmı bulunmaktadır. Kenardan Tümünü gör dediğiniz nokta da sadece Facebook Oyun Hileleri olan bir sayfa açılacaktır. Aradığınız tüm hileler o sayfa da.

trgala-sitesi-facebook-oyun-hileleri3

Hile ara butonu gibi kullanabileceğiniz bir başka alternatif de Kategoriler kısmı. Kenarda sağ da bulunan bu kategoriler Android Hileleri, Blog, Facebook Haberleri, Facebook Hileleri, Facebook Hediyeleri , İp Uçları, Programlar, Oyun tanıtımları her şeye ulaşabilirsiniz.

trgala-sitesi-facebook-oyun-hileleri4

Kategorilerin hemen altında da Hile yapım atölyesi ile kendi hilenizi kendiniz yapmanız için sizlere sunulan videolar, Facebook Güncel Haberleri, ve Facebook sayfamızın bilgileri bulunmaktadır. Hala beğenmediyseniz hemen beğenip anında sitemizden haberdar olun.

trgala-sitesi-facebook-oyun-hileleri5

Sitemizin en alt kısmında ise Facebook Oyun Ödülleri, Facebook Oyun İpUçları, Facebook Oyun Tanıtımları ve Facebook Oyun Hileleri uygulamanız için gerekli olan programlar kategorisi bulunmaktadır. Sitemizi keşfedin !

Facebook Oyun Hileleri, Android Oyun Hileleri, Oyun Hileleri, Oyun Hilesi, Facebook Hilesi, Facebook Oyun Hilesi, Oyun Tanıtımları, Oyun Hediyeleri için sitemizden asla ayrılmayın. Facebook Oyun Hileleri 2015 yılında da sizlerle. Trgala kanatlandırır !

NOT: Konu altına istek, görüş ve şikayetlerinizi bildiriniz. Hile isteklerinde bulunup, sitemiz hakkında değerli fikirlerinizi bildiriniz Trgala Ailesi ! Sizleri seviyoruz.

 

 


16 thoughts on “Facebook Oyun Hileleri”

  1. bluestacks programını urarken error 1046 hatası ile karşılaşıyorum lütfen bir çözüm önerirmisiniz

  2. Scratch That oyunu için bir şey yapabilir misiniz rica etsem ? Oyun kazı-kazan tarzında. Sadece coins lazım. Ben Cheat Engine ile yapamıyorum.

  3. MARKETLAND VE CAFELAND HİLELERİ GÜNCEL DEĞİL YA DA BİZLER YAPAMIYORUZ AMA ŞUANDA GÜNCEL DEĞİLLER AÇIKÇASI Bİ EL ATSANIZ

  4. Abi sizi hep takip ediyorum gerçekten aklınıza geliyor merak ediyorum. Ben de size social wars hilesi söyleyim destek çıkmış olalım hep siz mi hile bulacaksınız bugün video atabilirim cheat Engine aç Tarayıcı seç String seç gold tarat hepsini cash yap herşey altınla alınıyo altın bile

  5. Abi sizi hep takip ediyorum gerçekten aklınıza geliyor merak ediyorum. Ben de size social wars hilesi söyleyim destek çıkmış olalım hep siz mi hile bulacaksınız bugün video atabilirim cheat Engine aç Tarayıcı seç String seç gold tarat hepsini cash yap herşey altınla alınıyo altın bile

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(