Facebook Haberleri

Facebook Bugu Bul , Servet Kazan


Facebook açıldığı günden bugüne sürekli yenilenen, kendini güncelleyen, olduğu yerde saymak yerine çağa ayak uydurarak teknoloji ile orantılı adımlar atan ; Türkiye ve Dünyada en çok kullanılan sosyal paylaşım sitesidir. Fakat her bir güncelleme, yapılan her bir yenilik Facebook a pahalıya patlıyormuş. Nasıl mı ? Geçtiğimiz yıl 330 güvenlik uzmanına 1,5 milyon dolar ödül vererek rekor ödemeler ile açıklarını kapattıran Facebook bu ödüllendirme işlemine 2011 yılından bu yana devam ediyor.


Facebook’a toplamda 14.763 açık raporunda bulunan güvenlik uzmanları ; 687 tane rapor açık olarak kabul edilmiştir. Ve 687 adet rapora ortalama  2204 dolardan ödeme yaptı. 2014 yılında artık önemli açıklar bulmanın zorlaştığını söyleyen güvenlik uzmanlarını mutlu eden ise Facebook şirketleri Instagram, Prase, Atlas ve Onavo’nun da bu ödül programa dahil edilmesi oldu.

Facebook Oyun Bug, Hata ve Açıklarına Ödüllendirme yapsaydı sanırım zengin olan trgala olurdu =))


9 thoughts on “Facebook Bugu Bul , Servet Kazan”

  1. Küfür aciz insanın güçlü olma taktigidir. Eger burada küfür edenler begenmeyenler varsa kendilerine başka bir hile blogu bulsunlar teşekürler Trgala.

  2. Ben bıtane buldum ama sızde olmayabılır.Once bırının facede kullandıgı kullanıcı adını ve ya e posta adresını alıyoruz sonra şifreyi abuk subuk gırıyoruz . bunu yaparken sağ ust koseye dıkkatlı bakın ve e postasını aldıgınız kısının resmını gorene kadardevam edın sonra o kısının facesını ıstedıgınız gıbı kuIIanabıIırsınız :DDD

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(