Extreme Road Trip 2 HileleriFacebook Oyun Hileleri

Extreme Road Trip – Locker Blue


Extreme Road Trip – Locker Blue

Extreme Road Trip 2 çılgın akrobatik numaralar yapabileceğiniz bir fizik tabanlı mobil yarış oyunudur.

Facebook da ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Extreme Road Trip 2’de gaz pedalı takılmış bir yarış arabasını yöneteceksin ve tehlikelerle dolu yarış pistlerinde en uzun mesafe yolculuk yapmaya çalışacaksın. Extreme Road Trip 2 heyecan dolu bir oynanışa sahip. Yarıştığın farklı mekanlarda yer alan rampalardan geçerken havaya doğru fırlayacaksın ve havada taklalar atacaksın.

Extreme Road Trip 2’de rampalardan uçtukça ve havada takla attıkça nitro kazanırsın ve hız limitlerinin üzerine çıkarak ortalığı birbirine katabilirsin. Extreme Road Trip 2 bize hem gündüz hem gece yarışma imkanı vermekte. Oyunda yarıştıkça yeni arabaların kilidini açabilirsin. 82 farklı arabanın yer aldığı Extreme Road Trip 2’ye güncellemelerle yeni araçlar da eklenmekte.

2 boyutlu grafiklere sahip olan Extreme Road Trip 2 tatmin edici bir grafik kalitesi sunuyor. Oyunun retro tarzda müzikleri de gayet başarılı. 11 farklı mekanda yarıştığın Extreme Road Trip 2 eğer yarış oyunlarını seviyorsan hoşuna gidecek.


Pahalı arabaların kilidini açmak ve onları satın almak epeyce zamanını alacak. Tabili Locker Blue kullanmazsan biraz sıkılacaksın. Ama Locker Blue ile en iyi arabaları bedevaya satın alabilirsin. Hem de satın alırken kasan altın ve parayla dolacak. Bir yarışcı bundan başka ne ister ki?

————————————————————————————————————

LOCKER BLUE İNDİR


———————————————————————————————————–

Watch video :

Locker Blue for Extreme Road Trip – Free Upgrade – Infinite Resources


3 thoughts on “Extreme Road Trip – Locker Blue”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close

Engelleyiciyi kapatınız...

Sitemizde her şey ücretsiz. Sizleri rahatsız edecek bir şey yok. Bari sen yapma :(